Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyerekmodell

mamamaci02
Létrehozva: 2007. július 29. 17:58

Sziasztok!

A kisfiamat behívták ehhez az ügynökséghez(Gyerekmodell Stúdi&oacute, hogy a művészeti vezető megnézhesse.

Az érdekelne, hogy ismeri-e valaki őket, esetleg áll-e valakinek a gyerkőce "alkalmazásban" náluk? Mire számíthatok?

Minden infó érdekel, mert kedden kell mennünk és semmi tapasztalatunk ez ügyben.

Köszi mindenkinek.

  1. Torolt_felhasznalo_509681
    Torolt_felhasznalo_509681
    2009. október 22. 19:5928.

    Szia!

     

    Bennünket is megkeresett egy ügynökség, nekünk nem kellett fizetni semmit, mivel ők hívtak. Utána csináltunk portfoliót (ez is ingyen volt).

     

    Nem akartam elvinni a lányomat, hetekig rágódtunk a dolgon. Ő most 5 éves, és nekem is rossz véleményem volt ezekről a dolgokról amíg nem láttam bele jobban.

    Mondjuk én azzal kezdtem az első helyen is, hogy ha a gyereken látom, hogy megunta, szedjük is a sátorfánkat.

    Nem unta meg, sőt! Iszonyatosan mozgékony, és öntörvényű, de a fotózásokon mintha kicserélnék, teljesen el van varázsolva.

     

    Ha komoly ügynökségről van szó, akkor elfogadják a máshol készített portfoliót is, nem erőltetik rád a sajátot, és főleg nem kérnek el horror összegeket, hanem korrekt árat kérnek a képekért.

     

     

    Ja, és üzenem a kétkedőknek, hogy a nevelésen múlik az, hogy majom lesz-e a modellkedő gyerekekből, vagy más lesz fontos nekik a külsőségeken kívül!!!

    Nálunk ez csak egy mellékes dolog, amit ugyanúgy szeret, mint a táncot vagy a kézműves foglalkozást az oviban.

    Attól én is rosszul vagyok, amikor a szülők erőltetik a gyerekre a modellkedést!!! (És sajnos ez a többség... )

     

    előzmény:
    mamamaci02 (1)
    2007-07-29  17:58
  2. 2007. július 30. 12:2227.
    Köszi, közben én is megtaláltam.  A Katicákból volt ismerős. Nem tudtam, hogy meghalt, borzalmas, hogy egy fiatal ember ne találjon magának új értékeket az életben. Sajnálom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_966077 (25)
    2007-07-30  12:18

Címlap

top