Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. szeptember 11. 08:52133501.

    Fiatalok, üdék és kedvesek, jó őket így látni.


    Ez a ötlet viszont tényleg hajmeresztő! Ki akarják írni? Inkább Adélkát tudnám nélkülözni, már Natasa-komplexusom van miatta. Abban reménykedek, hogy Genyaáron összeomlik és mindent bevall és eltűnik a balfenéken.


    Balázs üresjáratiról is szívesen lemondok, bár nem tudom, akarom-e helyette Nóra-Timike-Miklós egyre csöpögősebb jeleneteit nézegetni...

    előzmény:
    gerdamama (133500)
    2019-09-10  23:18
  2. 2019. szeptember 10. 23:18133500.

    Egy kicsit vidámabb, erre bukkantam a neten:


    https://rtl.hu/rtlklub/reggeli/pasztor-virag-gombos-krisz tian-baartok-kozt-baratsag-szerelem-forgatas?fbclid=IwAR3USE 3q_coG9jAMPl03pYIkc_8Wz7YK8hfl53WgKvWdWOnOwreJ26nZLHU


    Nem volt türelmem végignézni az egész viháncolást, főleg hogy már a 2. percben kiderült, hogy civilben "csak" nagyon jó barátok a filmbeli szerelmesek.
    Helyesek ezen a képen.

  3. 2019. szeptember 10. 18:40133499.

    Szegény csövike! Meglepetést nem szerzett, mert mikor láttuk, hogy milyen kihalt és őrizetlen a terület, pont arra gondoltam, csoda, hogy nem fedezték fel ezeket a jó kis alvóhelyeket a hajléktalanok.


    Gergő rendőr haverjában nagyot csalódtam. Bármennyire elrugaszkodnak a valóságtól minden szakmát illetően, egyszerűen nem tudom elképzelni még a BK-ban sem, hogy ilyen tanácsot ad egy rendőr. Ha nem lenne jó haver, azt hinném, ő is Gergőre gyanakszik, és így akarja kiugrasztani a nyulat a bokorból. Valamelyik idióta fk-írónak nagyon tetszik a védett tanú intézménye, Zoltán nem volt neki elég, most megint elővette az ötletet. Csakhogy ezt a státuszt nem piti gyújtogatásért és véletlenül elkövetett gyilkosságért szokták osztogatni, hanem komoly bűnszövetkezetek, nagy horderejű bűncselekmények felderítésében nyújtott segítségért. Karcsi nem egy akkora ember a rendőrségnél, hogy haveri alapon el tudja intézni. Bár ha el is tudná, nem lehet azt kérni egy ártatlan embertől, hogy adja fel az egész addigi életét, és látszólag tűnjön el a Föld színéről. Ha Gergő belemenne, azzal kb. be is vallaná, hogy ő a tettes. Ez akkora marhaság, hogy még BK-mércével mérve is túlzás.

  4. 2019. szeptember 10. 13:49133498.

    Ez már olyan végjáték..valahol olvastam, hogy Szőke Zoltán már nagyon várta a végét..csinálta, csinálta, de már nem szívvel, lélekkel...összecsapták azt a megnyitót, lezavarják a következő részeket. Miklóst mindenki sajnálja, hogy beteg és ráadásul az élete fő műve is hamuban hever. Azért valahogy kifogják hozni a gödörből, nem engedik el ennyire kudarcosan. Csak nem tudom mit találnak ki.mert akkor én akár lehetnék író is

  5. 2019. szeptember 10. 13:21133497.

    Már a cáfolat is megjelent!


    https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/itt-a-kozlemeny-a-k ulugyminiszterium-cafolja-hogy-elraboltak-volna-a-magyar-fot ost/s76xwj4


    Egy sérülés és műtét se kellemes, de még mindig jobb, mint ha elrabolták volna szegénykét.

    előzmény:
    BiriBiri (133495)
    2019-09-10  08:01
  6. 2019. szeptember 10. 13:17133496.

    Bandi se normális, ahogy agitálja Balázst, hogy menjen vele a Rózsába, mert válságstáb-értekezletet tartanak. Bár... talán jó lett volna, ha Balázs beállít talpig mocskosan, kormosan, büdösen. A csapatnak együtt talán lett volna annyi esze, hogy megállapítsák, Balázs a tűz közeléből jött. Nekiment egy kukának? Atyám! Ha egy napig kukában lakott volna, akkor se nézne így ki.

    Jeromos atya végre felemelte a telefont! Nekem furcsa volt, hogy nem együtt készülnek izgatottan a megnyitóra. Miklósék az irodában pezsgőznek, hogy "mindjárt indulni kell", az atyáék szintén otthon, vagy a fene tudja hol ülnek. Sokkal nagyobb nyüzsgést, izgatottabb készülődést várnék egy ilyen eseménykor. Egy átlagos családban egy kedves rokon érkezésekor nagyobb a felhajtás.


    Adél olyan gyenge és határozatlan, hogy rossz nézni. Nem tudom, mióta van a pályán, de a helyében nem is mernék gyerekek közelébe menni, mert azok nem ismernek kíméletet. Jobban jár, ha csak felnőtteket tanít.

    előzmény:
    vorii (133494)
    2019-09-09  23:27
  7. 2019. szeptember 10. 08:01133495.

    https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/fegyveresek-elrabol tak-egy-magyar-fotost-libiaban-szabo-gergely-hoang/563e8fm


    Jajjj...milyen jó hogy nem Libanonba ment Ádám..most izgulhatnánk érte


    Adél azért elgondolkodott amikor Áron után nézett. remélem valami gyanú csak ébredt benne? 


    Most Gergő lesz a gyanúsított....hogy nem égtek el a "bűnjelek"?? Nem tudom Balázs meddig tudja megtartani a titkát? Fél, hogy ő volt a gyújtogató. Azért az érthetetlen, hogy nem tűnt fel a piszkossága akár Bandinak akár Vandának is gyanús lehetett volna, elég zavartan viselkedett. Még Miklóst is meglepte..egy pillanatig gyanúsan csillant fel a szeme de az, hogy a fia békül, mindent felülírt. Az írókat megértem, valahogy rá is terelik a gyanút, de hogy csak ilyen ócska trükkel, hogy egy barakkba megy elégetni a képeket...Mondjuk onnan akarta nézni az ünnepséget? Onnan csak az épület bejárata látszott.. Miklós előtt is elszólta magát, látta a tüzet..aztán javított, a tv ben látta. Áron szörnyű aljas..még ő sugallja a gyújtogatás tényét...most majd meddig húzzák el a nyomozást? Hagynak minket "izgulni" mikor bukik már le Áron. Adél egy buta, naív liba!!!

  8. 2019. szeptember 9. 23:27133494.

    Nekem is az  tűnt fel, hogy nekik nem tűnt fel - Balázs kormos is, gondolom, büdös is... és ............. semmi 


    Amúgy meg: LE VAGYOK DÖBBENVE. Ha van egy halott, akkor kezd izgalmassá válni a dolog. Nyomozzanak csak! ... és nem kicsi a tét. Remélem, kiderül!


    A kis sunyi szemétláda (bocs-bocs-bocs) talán éppen kezd megbolondulni? Lásd park-jelenet.

    előzmény:
    Liventa (133493)
    2019-09-09  22:51
  9. 2019. szeptember 9. 22:51133493.

    Csak most nézem, szünet van. Tényleg nincs Balázsnak füst- ill. annak a genyónak füst- és benzinszaga, amikor frissen előkerülnek a helyszínről....?! A képem leszakad ennyi hülyeség láttán.

  10. 2019. szeptember 9. 18:44133492.

    Megnéztem. Most már értem miért kellett Balázsnak ott és akkor részegnek lenni és tüzeskedni. Mivel nem mindenki nézte meg, ma nem beszélek róla. 

    előzmény:
    lidika49 (133491)
    2019-09-09  16:26
  11. 2019. szeptember 9. 16:26133491.

    Nagyon unom Adél nyavalygását amikor nyávog Gergőnek, hogy " ugye jó fiú leszel?", Áronnak meg mindig rögtön ugrik bármit kér. Tudjon már nemet mondani és karakánul eldönteni, hogy melyik fiút akarja igazából.

    előzmény:
    BiriBiri (133489)
    2019-09-07  12:42
  12. 2019. szeptember 9. 01:32133490.

    Sziasztok!


    Bocsi, hogy megint elmaradtam, de állandóan történik valami rossz nálunk. Május közepe óta ez van. 


    Most már több, mint két hete nincs meleg vizünk, szombaton bedöglött az egyik tévé, ma a másik a villámlás miatt.


    Ha még előtt álltok, ne válasszátok az IPTV-t, mert borzalmas. Lehet, hogy akinek van, más a tapasztalata, de nekem sajnos ez. Maga a sugárzás nagyon szép, de mindig van vele valami probléma. Nem győzöm hívni a szolgáltatót. Telecom, vagy éppen micsoda. Jön itt egy zivatar, villámlik, csapkod, dörög, aztán kapok a férjemtől.....


    Nahát ebből elegem van.  


    Csodálom, hogy most éppen tudok netezni, mert ez a része megmaradt a rémes dobozoknak, amit beépítettek. 


    BK: Remélem, Alex már nem jön vissza, mert engem nagyon idegesít, bár úgysem lesz pár napig a tévénk működőképes.


    Jó éjt Mindenkinek! 

  13. 2019. szeptember 7. 12:42133489.

    Akkor most Balázsra terelődik a gyanú...és Áron hiába hintette el a sok árulkodó jelet ami Gergőre utalna?  Persze Adél megint elkezd majd gyanakodni Gergőre, pedig Gergő megígérte, jó fiú lesz...Ez a rész arra volt jó, hogy elkezdtünk gondolkodni, mi miért is történik? Miért kellett Balázsnak egy bezárt bódéba betörni...amikor kinézett az ablakon arra gondoltam, hogy onnan fogja nézni az ünnepséget de onnan semmire sem lehetett látni csak az épületre..semmi nem utalt arra, hogy ott ünnepség lenne...Annyira várom, hogy ésszerű magyarázatot kapjunk rá. ..bár ez legyen a legnagyobb gondom, hogy nem találok rá magyarázatot 

    előzmény:
    Liventa (133488)
    2019-09-07  12:07
  14. 2019. szeptember 7. 12:07133488.

    Az nekem is szöget ütött a fejembe, hogy mi lehet az eszmei mondanivalója annak, hogy a fotókat pont a fabarakkban, az íróasztal tetején, egy halom papír mellett kellett elégetni. Ha csak az nem, hogy most úgy látszik, mintha a tűz onnan indult volna -- mert ugye 1 órával a megnyitó előtt még senki nem lézeng ott, aki hallja a lakatleverést vagy megérzi a benzinszagot és időben intézkedik.

    előzmény:
    BiriBiri (133485)
    2019-09-07  08:43
  15. 2019. szeptember 7. 10:24133487.

    Nagyon jól teszed, ha megnyomtad a "frissítés gombot"...  szellőztetsz, kiengeded a mérges gázokat a fejedből. ( Egy kis vitriol azért maradjon )Egy kellemes zenei élmény képes kisöpörni minden káros felhalmozódott mellékterméket. Itt a hétvége..két napod van rá, hogy élvezd az elméd tisztaságát...aztán zutty..kezdődik minden elölről. Szeretettel várlak, hogy újra dúdolva vissza érkezzél...

    előzmény:
    gerdamama (133486)
    2019-09-07  09:57
  16. 2019. szeptember 7. 09:57133486.

    Azon én is röhögtem / bosszankodtam, hogy az épületegyüttes, ahol épp nagyszabású bulira készülnek, teljesen kihalt. De az avató ünnepségtől függetlenül, még azokat az építkezéseket is őrzik, ahol épp csak kapirgál egy-két ember. (A Gergőékkel szomszédos telken, a belvárosban folyik épp valami nagyszabású, odaállítottak egy mobil kuckót a járdára, abban ül egy fószer és őrzi a gödröt.)


    Balázs képégetése szerintem pont rátereli a gyanút. Még akkor is így lenne, ha nem alszik el a viszkitől, és időben elhagyja a helyszínt. Ahhoz kétség sem fér, hogy ő pörkölte meg a képek sarkait, hiszen most sem volt képes alapos munkát végezni, és "rendesen" elégetni azokat. És ha már a tűzzel játszani volt kedve, hát felgyújtotta a gyerekvárost is.

    Egyébként kiütéseket kapok ezektől a színpadias gesztusoktól. Mennyivel egyszerűbb lett volna ledarálni az irodában a képeket. Egy pillanat az egész. És persze az iratmegsemmisítő mellett "véletlenül" szétszórni néhány szál darálékot, hogy biztosan észrevegyék, mit művelt, és jól megbántódjanak.

    Én nem szeretném, ha Miklós berontana és megmentené Balázs életét. Találják meg a srácot időben, de ne az apja mentse meg!!! Már tele van a hócipőm Miklós hőstetteivel, a nyálas egymásra borulás és a nagy kibékülés gondolatától is viszketek. Ha Miklós, illetve Szőke Zoltán menni akar, tűnjön már el a balfenéken, ne kelljen ezt a giccsparádét néznünk még nem tudom, meddig! Uram bocsá, ha a fejére esett volna egy tégla, akkor is menne tovább a BK, egy perc alatt kénytelenek lettek volna átlépni a fk-írók a tragédián, és nem tudtak volna ekkora feneket keríteni a kiírásából. Bocsánatot kérek a rajongóktól!


    Na, nem húzom fel magam, inkább elmegyek a Régi Zeneakadémiára. Indul a hétvégi matiné szezon, hallgatok egy kis zongorálást. Kell egy kis kultúra is, a BK-t ellensúlyozandó.

    előzmény:
    BiriBiri (133485)
    2019-09-07  08:43
  17. 2019. szeptember 7. 08:43133485.

    Vajon a tűzoltó készüléknek lesz még szerepe? Amivel Balázs leverte a lakatot. Talán rátalálnak az ajtó mellett heverő készülékre és megmentik Balázst a tűzhaláltól? Most azon gondolkodtam miért égette el a képeket. Az jutott eszembe, talán minden közös emléket meg akart semmisíteni ami még Miklósnál volt..így elvágva  a rá emlékezés szálait. 


    Képzeletemben felsejtik, hogy Miklós beront, élete kockáztatásával, talán meg is sebesül, megmenti Balázst  és ez már ok lehet a békülésre. csak úgy gondolkodom, mert éppen ráérek ilyesmire. 

    előzmény:
    Liventa (133484)
    2019-09-07  07:31
  18. 2019. szeptember 7. 07:31133484.

    Rájöttem! Hát ez szerintem úgy van, hogy a t. Alkotók így kívánnak bennünket megóvni a korai elbutulástól. Mert ha csak úgy a logika mentén gördülnének az események, csak punnyadnánk a képernyő előtt. Ha azonban a történet bakugrásai folyton fölhergelik az agysejtjeinket (értsd: foglalkoztatják, megtornáztatják akár a bűvös kocka vagy a keresztrejtvény), elkerülhetjük a korai demenciát. Ámen!

    előzmény:
    BiriBiri (133483)
    2019-09-06  19:48
  19. 2019. szeptember 6. 19:48133483.

    Én megnéztem. Nem tudom hogy gondolta Áron, hogy csak úgy szétdobálja a bűnjeleket. Ha nyomoznak azonnal ki kell derülni, hogy Gergő már délután kereste a telefonját..emlékezett rá, hogy a zsebében volt. Ott volt tanúnak rá Krisztián is. Tehát az időpont már nem egyezik. Egy megnyitó előtt ennyire kihalt az épület? Nyugodtan sétálhat egy kanna benzinnel? persze hogy alibinek kell az angol különóra. Adél igazán megtanulhatna nemet mondani..de nem, ő fog alibit igazolni. remélem azért egy kicsit megcsapja a benzin gőze, ..És ki vigyáz Marcikára? Balázs a felvonulási barakkban alszik, Vanda pedig az irodában koccint és Juli ott van...Balázs megígérte, hogy vigyáz Marcira...csak úgy, otthon hagyták, hátha haza megy Balázs? És Balázsnak miért kellett fényképeket égetni,..éppen ott, ahová nem is akart elmenni... a sárga földig leinni magát? 

  20. 2019. szeptember 6. 19:03133482.

    Ez a krónikus ötlettelenség, amikor századszor kell végighallgatnunk ugyanazokat a lapos és fölösleges párbeszédeket ugyanazon szereplők között. Olvasom, hogy pár perccel hosszabbak lettek az epizódok --- így még súlyosabb a probléma, hogy mivel töltsék ki azt a 2x negyed órát.


    Már az elején fölkaptam a vizet, amikor Nóra "kroaszánt" kínált Timinek, amit ma már másodszor hallok ilyen ékes magyarsággal. Délelőtt az amúgy remek kenesei pékség illusztris képviselője ecsetelte sokéves kísérleteiket a "kroaszán" receptjével (már azt se értettem, hogy minek, hiszen az már elég régen fel van találva)...

    előzmény:
    vorii (133481)
    2019-09-06  18:21
  21. 2019. szeptember 6. 18:21133481.

    Odaálltam vasalni, hogy tuti időben BK-közelben legyek 


    Aki látta... Mit szóltok??? Komolyan dühös voltam.  Azt az alcímet adtam a mai résznek, hogy "Piromániások ha találkoznak..." 


    NEM tetszett!  Nagyon nem tetszett!

  22. 2019. szeptember 6. 17:34133480.

    Basszus!
    Itthon vagyok egész délután, persze a BK eszembe se jutott. Most kapcsoltam be, pont reklámszünet van.
    Tudtam, hogy így lesz, este 6 előtt sose nézek tévét.


    Még az is lehet, hogy érdekesebb lesz így, hogy most megnézem a végét, aztán majd holnap az elejét az RTLMost-on.

  23. 2019. szeptember 6. 16:36133479.

    Szerintem is erősen túl van bonyolítva Áron (várható) bosszúterve. Ez a srác nem egy agysebész, jó, ha a szakmunkásképzőt elvégezte. Nem áll oda DNS-t gyűjtögetni, hanem szétveri a vetélytársa lakását (a múltkor remek alkalma lett volna rá), a kocsiját, legrosszabb esetben a fejét. Ráadásul egy indulatos, hirtelen haragú ember, nem tervezget aprólékosan, hanem akkor csap oda, mikor begurul.
    Egyébként nagyon primitív és szánalmas ötlet az áruló nyomokat a tett helyszínén hagyni. A legbutább rendőr se hinné el, hogy gyújtogatás közben valaki nekiáll falatozni, kiköpi a rágóját, és leveszi az óráját. Ordít a "bűnjelekről", hogy szándékosan tették oda őket. Attól még a BK-ban ellesznek vele egy darabig, amíg valami épkézláb ötlet eszükbe nem jut. A végén minden kiderül, izgulni nem is tudok ezen a marhaságon, csak bosszankodni.

    előzmény:
    vorii (133475)
    2019-09-05  21:51
  24. 2019. szeptember 6. 06:55133477.

    Az előzetesből kiderül -- VIGYÁZZ, POÉNGYILKOSSÁG KÖVETKEZIK! --, hogy "valaki" épp felgyújtja a gyerekfalut (gondolom a gyanú rátereléséhez kell Gergő dns-e), Balázs pedig egy tűzoltókészülékkel hadakozik (amit családi békülés követ?)...


    Áron jött valahonnan, nem az a fickó, aki ellen tanúskodott?

Címlap

top