Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. szeptember 17. 20:43133551.

    És mindehhez ez a prófétás fizimiska -- civilben tán még szektavezérként is fogjuk látni, vagy mi?!

    előzmény:
    gerdamama (133546)
    2019-09-17  18:55
  2. 2019. szeptember 17. 19:44133550.

    Bosszantott, hogy Adél elmondta Áronnak, hogy egy kis szertartást terveznek Gergő emlékére a villában. Mikor a teraszon ültek, egyfolytában azt vártam, hogy előlép a sötétből. Vagy minimum mutatják, ahogy egy bokor mögül leskelődik.

    előzmény:
    vorii (133547)
    2019-09-17  18:58
  3. 2019. szeptember 17. 19:22133549.

    Na, akkor mindenről egyet gondoltunk. Szörnyű volt a mai rész. Miklós , mire lepereg a homokórája,  tényleg olyan lesz mint Ferenc József. Én a "virrasztáson" is csak feszengtem..Szonja szinte szuggerálja Balázst és Adélt, hogy egyszer csak megsejtenek valamit...Balázsnak végre megjött az esze..példát akar mutatni a fiának..nem elmenekülni kell hanem vállalni a tetteinkért a következményeket. Igaza van...így egész életében bujdosnia kell..egy nemzetközi körözéssel el is kapják..vagy ha olyan országba megy, aki nem adja ki akkor tényleg ott marad örökre. És ezt Miklós nem érti..vagy elitta a józan eszét, vagy valami nagyon fontos helyen vérzik az agya. Azt hittem agyvérzést fog kapni olyan vörös volt az indulattól, a fiáért való aggódástól. Zsolt sem normális...miért nem kéri ki ki magának Rékasi is, hogy ilyen hülye szerepet nem akar játszani.  Vanda is normálisan gondolkodik. 

  4. 2019. szeptember 17. 19:02133548.

    Már unom Miklóst én is, de egy cseppet sem hiányoltam Zsolt karakterét.

    előzmény:
    gerdamama (133546)
    2019-09-17  18:55
  5. 2019. szeptember 17. 18:58133547.

    Azt mondhatom, még tetszett is Balázs gondolkodása. Végre nem egy "Berényi-féle" megoldás. Remélem, hamar kiderülnek a dolgok!


    Egyrészt, hogy Balázs ne parázzon tovább, Gergő pedig hazajöhessen. (Mondjuk érdekes lesz halottaiból föltámadva - vajon mit szól majd Adél??? )


    Másrészt már nagyon várom Áron buktáját! Pofátlan kis genyó - amellett, hogy a szándékos gyújtogatással valódi gyilkos is - még mindenkivel jópofizik, meg bájcseveg és merészeli vigasztalni Adélt... Fúúúúúúúújjjjj! 

  6. 2019. szeptember 17. 18:55133546.

    A szerepe szerint se normális, meg egyébként se. Nekem már nagyon nehezemre esik nézni. Most, a finisben be akarja mutatni, hogy mekkora színész. Akkora svunggal "drámázik", szónokol, élvezi a saját zengő hangját, hogy az valami rémes. Nem tudom, meddig tart még ez a hattyúdal, de már nagyon elegem van belőle.

    előzmény:
    BiriBiri (133543)
    2019-09-17  18:45
  7. 2019. szeptember 17. 18:52133545.

    Ez a helyzetkomikum valahogy igazán nem kellett volna - Krisztiánból sikerült bohócot csinálni.  Kifejezetten idegesített Zsoltnak ez az idétlen, ordenáré viselkedése. Az is fura, váratlanul beállítani és elvárni, hogy az öccse mindent dobjon félre miatta, láthatta, hogy szépen terített asztallal vár valakit... Azonban, hogy rájött, mennyire rosszkor toppant be és még marad is - sőőőőt...  Hát fenéken tudtam volna billenteni. (Most nagyon finom voltam!)  Függetlenül attól, hogy szerintem is hülye ötlet pucér-szakácsot játszani 

  8. 2019. szeptember 17. 18:48133544.

    A szünet volt a legérdekesebb.


    A reklámblokkban mondták, hogy a holnap reggeli műsorban Szilágyi Zsuzsa, azaz Bözsi mama fog főzni.
    Én nem szoktam nézni, de ha eszembe jutna (nem fog), talán még be is kapcsolnám a tévét.
    Még nem láttam ezt a színésznőt semmilyen más szerepben. Kíváncsi lennék rá, hogy civilben is olyan rémesen nyervog-e, mint Bözsiként.
    Főznie nem is kell, viheti a maradék rakott krumplit, azt mondta, van még egy fél tepsivel.
    Ha valaki nézi, majd mesélje el!


    OFF: Krisztián miért nem küldte el Zsoltot a francba????

  9. 2019. szeptember 17. 18:45133543.

    Megnézte valaki? Még ilyen ideges soha nem voltam egyik résznél sem. Miklós nem normális!!!!!

  10. 2019. szeptember 17. 11:43133542.

    Ezzel nincs semmi bajom...zárt ajtók mögött mindenki úgy szórakozik ahogy akar, csak az a furcsa, hogy akkor most vacsoráztatni szeretne, mert akkor jobb ha gatya van rajta..még meghűl a hideg széken.. vagy előtte jöhet a szex, ha ezen a látványon Aliz felizgul...de  szerintem Aliz feldobva jön haza, élvezi, hogy kiszabadult egy kicsit. Mire a "lényegre" térnének a kicsi felébred, a romantikus estéből nem lesz semmi. 


    Nem találom túl jó öletnek Balázs kimenekíteni az országból. Ez még inkább rá tereli a gyanú, nem is ad lehetőséget arra, kivizsgálják, mit is tett a bódéban? Azt meg nem hiszem el, hogy még nem derítették ki, a tüzet benzin okozta. Azt sem hiszem el, hogy Gergőt úgy temetnék el, hogy nem azonosítják. Szonja helyében nem mennék be egy kamu temetésbe...mert mondjuk mi van, ha jön egy hajléktalan és elmondója, hogy Józsi..vagy ki ott szokott aludni és valószínű ő a halott?  

    előzmény:
    Liventa (133541)
    2019-09-17  07:56
  11. 2019. szeptember 17. 07:56133541.

    Ez a meztelen segg már tényleg a legalja.

  12. 2019. szeptember 16. 19:27133540.

    Gondolom Fodor  Zsóka nem olvassa ezt a fórumot, nagyon elvan telve magától.

  13. 2019. szeptember 14. 12:57133538.

    Szerintem Gergőnek nem kell magyarázkodni. Ő összeveszett  a családjával, közben ellopták az óráját, a telefonját, elege volt és megszökött kicsit, hogy megnyugodjon. Arról nem tehet, hogy azt hitték ő a hulla...


    A gyerekektől engem is a hideg ráz. Tudom, hogy ez egy másik világ már, mert ugye mi megkaptuk volna a magunkét, ha nem tudjuk, hol a helyünk. Akkoriban az intézetekben is elcsattant 1-2 makarenkói pofon. A kis tolvajjal meg most se kellene kesztyűs kézzel bánni 

    előzmény:
    Miacida (133537)
    2019-09-14  11:15
  14. 2019. szeptember 14. 11:15133537.

    "Maradnak Novákék, Vili bácsiék, meg a csajok sótlan, unalmas csapata." Hajjajj, mostmár nem is bánom, hogy nem tudom megnézni, csak esetleg késő este, ez egyre rosszabb.


    Melleslge azt olvastam, jó nagy bukta lett a Love Island, úgyhogy nyugodtan maradhatott volna a BK a 8-9 órás sávban, azt a baromságot meg vagy az RTL2re, vagy későbbi sávba tehették volna.


    Annyi idegesítő hiba, baki van benne, hogy könyvet lehetne írni róla. Azt is egy ember dönti el, hogy a holttest Gergőé??? Utána hány embert fognak elővenni (köz)okirathamisításért? Csak valahogy megvizsgálják az ilyen talált holtakat is nem? Valahogy megállapítják legalább a nemét, életkorát stb, én azt hiszem. És akkor most lehet drága temetést rendezni a csövinek? És ha visszajön Gergő??? Mit fog mondani, hova tűnt, miért ment el, miért játszotta el a halálát? Ultragáz az egész...


    Viliéktől alapból rosszul vagyok, mihelyt elkezd beszélni Bözsi, legszívesebben lenémítanám a TV-t, és most ezek a gyerekek... nagyon mainak tűnnek nekem, egyáltalán nem olyan kis szegény, szerencsétlen kis árva lelenceknek.


     

    előzmény:
    gerdamama (133535)
    2019-09-14  10:11
  15. 2019. szeptember 14. 10:18133536.

    Bizonyosság? Pont hogy itt állok a teljes bizonytalanságban! Honnan jár vissza Magdi anyus? Fentről vagy lentről?
    Én csinosabb ruhákat szeretnék, és a kilóim, ráncaim mennyiségét se óhajtom még a túlvilágon is szaporítani.
    Nehogy a másik ajtón kopogtassak véletlenül...

    előzmény:
    BiriBiri (133534)
    2019-09-14  10:09
  16. 2019. szeptember 14. 10:11133535.

    https://rtl.hu/rtlklub/baratok/baratok-kozt-ez-tortenik-20 19-09-16-2019-09-17


    Gergő elbujdosott, Miklós kiíratja magát, és most Balázs is lelépni készül.
    Maradnak Novákék, Vili bácsiék, meg a csajok sótlan, unalmas csapata.
    Tényleg nem kellene forszírozni ezt az egészet. A Szomszédokat is befejezték egyszer, nagy hirtelen. Ezt sem kellene a végtelenségig húzni.

  17. 2019. szeptember 14. 10:09133534.

    Legalább meg van a bizonyosság..jó dolgunk lesz odaát, lesz étel, ital, új otthonka...

    előzmény:
    gerdamama (133532)
    2019-09-14  10:03
  18. 2019. szeptember 14. 10:05133533.

    Azért azt a pofátlanság netovábbjának tartom, hogy Áron odaáll Jeromos atya elé és faggatja, hogy vajon milyen "égi büntetés" jár a gyújtogatónak - vagyis neki.  Volt egy olyan halvány érzésem, hogy a pap átlátott rajta, de nem sokat tud tenni... 

  19. 2019. szeptember 14. 10:03133532.

    Szegény Magdi anyus nem tudom, hol tanyázik, a mennyben-e vagy a pokolban, de egyik helyen sem állt meg az idő. A halálakori "szépségében" kellene tündökölnie, ehhez képest felszedett jó pár kilót, és begyűjtött néhány új ráncot is. Az új otthonkáról és kendőről már tettem valami kaján megjegyzést. Már csak ezért sem kellene forszírozni ezt a kísértetjárást. Vagy csak úgy, hogy bevágnak néhány képet az öreglány régi felvételeiből. Persze lehet, hogy azért nem járna külön gázsi. Vili bácsi álmában csak az a Magdus jelenhetne meg, akit ismert, nem egy tíz évvel öregebb kiadás. 

    előzmény:
    Kusza (133531)
    2019-09-14  08:30
  20. 2019. szeptember 14. 08:30133531.

    Még jó hogy egyedül néztem, mert mondtam egy csúnyát, mikor megláttam, már megint Magdi anyust.Balázsból is már nagyon elegem van!

  21. 2019. szeptember 13. 18:51133530.

    Unom a Szonja Balázs lamúrt. nagyon szerettem volna ha egy pár lesznek de ez a felejtsük el..nem szabad...olyan hamis. Balázs nem szereti Vandát, legyen már tökös legény, mondja meg, hogy mit akar..vagy nem is tudja?? 


    Bandi egy locsi fecsi...szerintem is biztos volt abban, a nyomozó már tud Balázs szónoklatáról...de tényleg jó, hogy tudja. remélem megszorongatja és Balázs elmondja hogyan is volt, végre valaki rájön, hogy az ő gyújtotta tűz nem okozhatta a leégést...és végre helyes irányba nyomoznak.  


    Vili is vizet prédikál és bort iszik..megszólja a gyerekeket hogy a telefont babrálják de mégis csak a wifivel tartja sakkban. Most megláthatja, milyen nagy úr a net. Azt hittem valami mással , kreatívabb ötlettel köti le a gyerekeket.  de legalább rend van...csak aztán nehogy egy újabb szenvedélyes kártyást csináljanak a kis srácból..aki elszeretné nyerni a pénzüket. 


    Jó, hogy nem én kaptam azt az üzenetet, én bizony nem tudnám megfejteni..nem csak azért mert angolul  van .

  22. 2019. szeptember 13. 18:31133529.

    Éppenséggel nevezhetjük balféknek Bandit, aki össze-vissza locsog, de én nem bántam, hogy ennyit dumált. Nemcsak azért, mert Balázst ki nem állhatom, hanem inkább azért, mert szeretném, ha pillanatokon belül kiderülne, kinek milyen szerepe volt a tűzesetben.


    Azt nem tudom eldönteni, hogy Bandi ártani akar-e Balázsnak, azért "szólta el magát", vagy úgy gondolta, ha már többeket kihallgatottak, biztosan kiderült már, hogy Balázs miket hordott össze, mikor be volt kapcsolva a bébiőr. Nagyjából mindegy, mert úgyis elmesélte volna valamelyik szomszéd.


    Jó lenne, ha hamar visszajönne Gergő, és mivel telhetetlen vagyok, remélem, hogy a hülye rendőrt is jól megbüntetik. Végül is azzal, hogy elhitette Gergővel, hogy kénytelen elbujdosni és elfogadni, hogy a halálhírét keltsék, félrevitte a nyomozást, akadályozta, hogy megtalálják a valódi tettest.
    Bízom ebben a bajszos nyomozóban, úgy néz ki, ennek hamar leesik a tantusz.

    előzmény:
    Liventa (133528)
    2019-09-13  18:09
  23. 2019. szeptember 13. 18:09133528.

    Na megint folydogált-csordogált a cselekmény, de egy tapodtat se jutottunk tovább. Mondjuk képtelen is voltam folyamatosan figyelni.


    De hogy Bandi is ekkora balfék, hogy járatja a száját bele a világba...! Igaz, hogy az utóbbi időben voltak egyéb hülye húzásai is -- a régiekről nem is beszélve.

  24. 2019. szeptember 13. 13:45133527.

    Bár csak ott tartanánk. Egy pióca..úgy ráragadt Adélra, le sem lehet vakarni, pedig ha engem úgy becsapott volna , kirabolt volva mit Adélt úgy kidobnám mint macskát....pedig majd ő fogja vigasztalni Adélt...az a bimbó meg be fog dőlni neki. 

    előzmény:
    vorii (133526)
    2019-09-13  12:10

Címlap

top