Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Oxigén

*Dettyna*
Létrehozva: 2008. szeptember 7. 19:04

Sziasztok!

 

Fogyaszt valaki oxigénnel dúsított vizet? Azt olvastam, bármelyik patikában tudnak rendelni. Kb mennyibe kerülhet?

  1. 2013. november 21. 11:0079.

    Kedves Fórumozók!

    Tudom régi topik már, de hátha akad most is olyan, aki az oxigéndús víztől várja a gyógyulást. Ne tegye! 

    Az oxigén az anyagcserefolyamatok legfontosabb szereplője, oxigénhiányos állapotban a szervezet energiaszintje lecsökken. A sejten belüli folyamatokra igaz az, hogy szükség van oxigénre, de nem az emésztőrendszeren keresztül. Az oxigénnel dúsított víz gyakorlatilag semmilyen hatással nincs szervezetünkre. 

    http://laboratorium.hu/elolenyek-a-gorc so-alatt-mikrobiologia/oxigendus-viz-kopoltyus-gyomruaknak/

    előzmény:
    *Dettyna* (1)
    2008-09-07  19:04
  2. 2009. október 13. 00:5378.

    Szia Dettyna!

     

    Mi is kipróbáltuk az oxigénes vizet (Kaqun), és nálunk a családban bevált. Édesapám daganatos leletei javultak, és én is jobban érzem magam a bőrömben. Mivel elég sokat fogyasztottunk most már áttértünk az oxigén szifon használatára. Ez olyan mint egy szódásszifon, csak oxigénpatront kell beletenni. Így otthon magunknak elő tudjuk állítani az oxigénes vizet, és olcsóbban jön ki hosszútávon, mintha a boltban vennénk a palackozott oxigénes vizet.

     

    Üdv:

    makka

    előzmény:
    *Dettyna* (1)
    2008-09-07  19:04
  3. 2008. szeptember 8. 07:4977.

    pontosan ezt fogom tenni....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_131132 (76)
    2008-09-08  07:48

Címlap

top