Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2014. június 26. 20:5516451.

    RE  "anyagi  fuggetlenseg  nelkul  nincs  szabadsag...."


     


    Bocsanat,  de  a  VALODI  "szabadsag"    csakis  a  NINCSTELENEK  kozott  van!!!!


    Nem  fizetnek  adot,  maszkalnak  ide-oda  barhol  az  orszagban,  utleveluk  nincsen,   arctalan,  teljesen  ANONYM  emberek.


     


    Jo  par  millio  van  beloluk  az  USA-ban,   a  legtobben  egyszeruen  Kanadabol  jonnek  be. Elvegre  nincsen "vasfuggony"  Kanada  es  USA  kozott.......


     


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16449)
    2014-06-26  06:08
  2. 2014. június 26. 19:2916450.

    szia,--


    a hazeladasodal kapcsolatban,  van  egy megoldas:


     


    TE,  MAGAD,   adod annak  a  nonek  es ferjenek  a  kolcsont!


    Egyaltalan  NEM  kell  bank  az  ilyesmihez.


     


    A  lakod  letesz  egy  bizonyos  downpayment-et,  (NEKED),----  es  utana  havonkent  fizet  egy  bizonyos  osszeget.


    Szoval,  TE  vagy  a  bankar.


    Ha  nem  fizet,  akkor  kirugod.


    Ennyi az  egesz.


    Ehhez  nem is  kell  ugyved.


     


    ez  totalisan  "legal"  minden  Allamban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16449)
    2014-06-26  06:08
  3. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 26. 06:0816449.

    anyagi fuggetlenseg nelkul NINCS SZABADSAG!


     


    minnel tobben lesznek szegenyek.. annal jobban "rajuk" lesznek utalva... ok meg annal jobban gazdagodnak, es vele a hatalmuk is nol.


     


    a szegeny embert meg ott tartjak, "ahova valo"...


     


    mondok egy jo peldat.. most tortenik korulottem...


     


    van egy haz amit el akarok adni.. 5 eve benne el a lako, mikor bekoltozott egyedul allo fekete no volt 2 gyerekkel. Nem volt 100% a kreditje, de dolgozott. Es en kedvelem az egyedul nevelo feher/fekete anyakat. Azok nem lognak.. a legtobbje ..


     


    bevalt, jo lako. Most hogy el akarom adni a hazat, felajanlottam neki hogy o vegye meg. Nagyon orult neki, szeret ott lakni, kozben ferjhez ment, mindketten dolgoznak, es ami a lenyeg, PITI kevesebb lesz plusz ado levonhatosag.. mint most a berlemeny.


     


    no es most jon a hires bank! van egy nagyon jo mortgage broker ismerosom, mondtam vele dolgozzon. Nem tudom mi a jo budos franc lehet a munltjaba... DE NEM MINDEGY? van fizetese, kevesebb lenne a havi dija.. es sajat..


     


    es kerlek NINCS BANK AKI MEGADNA NEKI A PENZT!!!!!


     


    mert hogy valami van a kredit reportjan. (nem az en dolgom, meg sem kerdeztem, nem tartozik ram, )


     


    most egy fekete re agenttel probalkozik, az azt mondta neki van valami mortgage agentje.. preapproved, prequalified.. most kerik a papirokat...


    hogy majd ez mit derit ki nem tudni... nagyon remelem valami TITKOS FEKETE BANK.. ES MEG HA MAGASABB KAMATRA IS DE MEGADJAK NEKI.


     


    a franc essen az osszes szabalyukba!


     


    most varok hogy mit tud intezni a fekete bankos..


     


    ha az sem tudja megadni akkor kenytelen leszek ugy eladni hogy investornak, hogy legalabb ne kelljen nekik koltozni. Persze az meg feg fogja emelni a havi dijat.. tuti...


     


    NESZE NEKED SEGITENI A KIS EMBERT!!!!!!!!!!


     


    Es akkor legyek megilletodva, hogy a poor mrs milyen szegenyen sot eladosodva hagyta el a Feher Hazat..


    ugy megilletodtem, hogy kaves bogret kellett elovenni a konnyeim belegyujteni.. es meg akkor fizet adot is mint mi a sok kis senki!!!!


     


    a szivem szakad meg


    es meg Chelsyket is ki kellett iskolaztatni... micsoda aldozat hozat! persze igy aztan megerto vagyok hogy most 250,000 dolcsieert pofazik egy orat.. ahova meghivjak...


    biztos vissza kell fizetni a kolcsonoket....


    es ez lesz a kovetkezo elnok?


    mert o mar csak olyan kis ember mint az en lakom...

    előzmény:
    Michelle12 (16448)
    2014-06-26  05:37
  4. 2014. június 26. 05:3716448.

    Igazad  van,  valaki  kene  aki  kicsit  rendbe  tudna  tenni  az  ekonomiat.


     


    Talan azert  hagyjak,  hogy  NOLJON  a  munkanelkuliseg,  mert,  ha  nincs  munka,   akkor  nem  fog  majd  bejonni  az  USAba  az  a  sok  toprongyos  "refugee".


     


    En,  has  Pres.  lennek,  kijelentenem,  hog  csak  az  kaphat  welfare-t  aki  legalabb  napi  3  orat  dolgozik  INGYEN  az  allamnak. 


     


    A  baj  az,  hogy  minden  kandidatus  fe'l  a  kormanytol,  a  senatoroktol,  es  a  congressmaneketol.


      Mindenki  "joba"  szeretne  lenni  mindenkivel,  es  nyaljak  egymas   seggeit. Szepen  meggazdagodnak,  es  kozbe  egye  a  fene  a  nepet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16447)
    2014-06-26  01:40
  5. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 26. 01:4016447.

    nezd nekem mindegy hogy mi van a bugyiban/gatyaban... milyen a szine... hova jar es kihez imadkozni .. meg az sem erdekel mi a velemenye a sex, homosexual, gays, idiotak,  abortusz es egyebb hulye tema...


     


    egyetlen dolog erdekel: ERTSEN A GAZDASAGHOZ!!!!!!


     


    ugye hallottad? majdem 3% CSOKKENT A GAZDASAGUNK!!!!!


     


    NOL  A MUNKANELKULI....NOL A KIADAS... NOL AZ ADO... NOL A SZABALY...


     


    MINDEN AMI VISSZAFELE VISZ EGY ORSZAGOT NOL!!!!!!!!!!!!!!


     


    mi lenne for a change::::::


     


    a munka nolne.. a fizetes nolne.. az elet szinvonal nolne...


     


    csak egy kicsit!!!!!!


    -----------------------


    U.S. GDP Dropped 2.9% In The First Quarter 2014, Down Sharply From Second Estimate

     


     


     

    előzmény:
    Michelle12 (16446)
    2014-06-25  23:52
  6. 2014. június 25. 23:5216446.

    Ja----es  megvalami:


     


    komolyan azt  hiszem,  hogy  a  kovetkezo  a  Mrs. C.  lesz,  ha  csak  nem  jon  valami komolyabb  haburu  addig.


     


    Sokan  szeretik  azt  a  katonas  kis  nocit.  A  nagyszulei  magyar  zsidok  voltak...


    esze  van!!!


     


    Mit  gondolsz?  Mi  a  velemenyed?


     


     

    előzmény:
    Michelle12 (16445)
    2014-06-25  23:45
  7. 2014. június 25. 23:4516445.

    En  speciel  soha  semmit  nem  vartam  toluk.


    De,  meg  KELLETT  valasztani a pasit,   mert  mar  nagyon  morogtak  a  fekek,  hogy  nincsen  FEKETE  "fonok".


     


    Hat,  most  van,----so,  WHAT??  Megkaptak------


     


    De, ---en  ismerek  egy  par  feketeket  akik  UTALJAK!!!!!!!!!


    Azt  mondtak,  hogy  n e  m   a  fekek  valasztottak  meg  a  Landsman-t   hanem  a  liberalis  zsidok,   de  azok  sem  kaptak  semmit  sem  cserebe.....  hihihi-----.


     


    regi  jo  magyar  slager:  "minden  elmulik  egyszer,  minden  a  vegehez  er.....)    ennek  a  cirkusznak  is  vege  lesz  hamar


     


    Have  a  nice  day.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16444)
    2014-06-25  22:07
  8. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 25. 22:0716444.

    ismered azt a szep magyar mondast : SZEL ELLEN NEM LEHET PISILNI!!!!!


     


     


    No akkor ennyi... a Bohner ur lawsuitja Obama ur ellen!


     


    sok huho semmiert!


     


    amig ez a kormany van, ott minden szemet alkaotmany ellenes dolog a szonyeg ala van soporve.


    mit varsz, ha az orszag IGAZSAGUGYI MINISZTERE.. E Holter ur fegyvereket ad el a mexicoi drog carternek?amivel aztan , mint tudjuk az amerikai hatar or van agyonlove!


     


     


     


    oszinten???????????????


     


    MIT VARSZ????????????????


    az meg hogy Michell mit mond.... hat Istenem!


    Csaszarneknak mindent szabad... nem tudtad??????????


    szavai szerint.. ha odafigyeltel.. ELETEBEN NEM VOLT BUSZKE HOGY AMERIKAI ALLAMPOLGAR!


    mond... MIT VARSZ TOLE??????????????

    előzmény:
    Michelle12 (16441)
    2014-06-25  02:34
  9. 2014. június 25. 02:4316442.

    az  ELSOHOLGY  :-)  Firts  Lady  tartott  ma  egy  beszedet  amelyben  ugynevezett


    RACIAL-SLURT-t hasznalt.


    Hogyan?


    Megsertette  a  ciganyokat   :-)    hahaha.......


    lehet  olvasni  a  Yahoo-Newsban


     


    Csak  irjatok  be a google  keresobe:


    Michelle  Obama,  Racial  Slur.


     


     


     


     


     


    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  10. 2014. június 25. 02:3416441.

    Bohner  ma  class-action-suit-et  inditott  Obama  ellen  azon az  alapon,  hogy  az  elnk onalloan URALKODIK  a  Congress  beleegyezese  nelkul.


     


    De,  miert  nem  szolal fel  az  egesz  Congress  ez  ellen?


     


    Nem  ertheto"....


    makes  NO SENSE!


     


     

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  11. 2014. június 25. 01:2616440.

    Hiuston2----lattad-e  valaha  azt  a  remek  filmet:


     


    GIANT


      with  Rock  Hudson,  and Elisabeth Taylor        


    Fantsztikus!!


     


    Valamikor  a  60-as  evekben  csinaltak,  es  Texasrol  szol.


    Biztosan  megvan  a  local Public  Library-nan.


     


    Erdemes  megnezni!!!!!!!!!


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16439)
    2014-06-25  01:11
  12. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 25. 01:1116439.

    a mostani elnokrol MINDENT megbeszeltetek!



    ismered a  Hoffi viccet?


    kinyitom reggel az ujsagot..megnezem ma ki mit lopott!


     


    hat itt is igy van...


     


    meghallgatom a hireket.. MI A MAI BOTRANY.!ugyan is minden heten van egy uj!


    persze gondolom nem itt elsz... hahahahaha vagy amikor nem tetszik amit mondanak, vattat dugsz a fuledbe!


     


    ------------


    hogy mi a tema... ugy altalaban ? ugy ahogy irod!


    MINDEN


     


    te arrol akarsz beszelni mi tortent 70 evvel ezelott.. nekem nyolc...


     


    engem jo bban erdekel mi tortenik MA... ITT... AHOL ELEK!


     


    mert ugyan azt mondjak hogy a tortenelembe kell nezni, mert nincs uj a Nap alatt... de hat hiaba nezel, mert nem tanulnak belole!


     


    --------


    de .. ha engem kerdezel... arrol irsz amirol kedved tartja! csak ne szolj te se masra.. mert ugyan ez vonatkozik MINDENKIRE!


     


    HAVE A NICE DAY!

    előzmény:
    Gingerale (16438)
    2014-06-24  23:30
  13. 2014. június 24. 23:3016438.

    I  agree!!


     


    Gondoskodjon  a  Feherhaz  roluk..........  de  tudod,  hogy  mi  lesz  ennek  a  vege?


     


    Az,  hogy  mindenkinek  fel  fog  menni  az  ADOJA!!!!


     


    szoval,  a  dolgozo  nep  fog  fizetni es  eltartani  a  sok  illegalis  bevandorlot.


    ____________________________________________ _______________


     


    Budapest ostromarol  meg  azert  tettem  be  egy webcimet,   cikket,   mert  sokan kozulunk  akkor  me'g  nem  eltunk,  es  (szerintem)   nagyon  erdekes  olvasmany.  


     


    Talan  ugy  gondolod,  hogy  nem  szabad  uj  temarol  beszelni?


    A mostani  Elnokrol  mar  mindent  megbesze'ltetek-----------


      PG  azt  mondta,  hogy  BARMI  temarol  irhatunk.


    olvasd  el  a  forumnyito  mondatot.


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16435)
    2014-06-24  23:16
  14. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 24. 23:2816437.

    What's more likely to work, Meissner believes, is for the United States
    to figure out how to assist Central American governments
    so that they
    can provide more safety and stability for their citizens. (The Obama
    administration seemed to acknowledge this when it included the State
    Department in its new task force.) "We have a real interest in
    these governments succeeding," says Meissner. The reforms that will
    strengthen Central American governments enough so that children growing
    up in the region can stay in their home countries, she says, "are not
    exotic things. They're the fundamentals of basic governance."


     


     


    --------------


     


    az en kerdesem csak egy...


     


    miert az USA gondja hogy mi tortenik Central Amerikaban hogy ehhez az USA adofizetoinek kell a penze...


     


    hol van a vilag tobbi orszaga????????


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16435)
    2014-06-24  23:16
  15. 2014. június 24. 23:1716436.

    Sajnos, ha rakattintasz,---AZ SEM MUKODIK!!!


     


    Nagy  kaka  lett  ebbol  a  szegeny  Noklapjabol..............

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16434)
    2014-06-24  22:55
  16. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 24. 23:1616435.

    Magyarorszagon voltam jo par evvel ezelott mar akkor az uj eldobhato pelenkak millioirol volt szo ami a szenytelepen az eso bemossa a nitrogent a talajvizbe.. kutakba..


     


    szoval ne aggodjunk... a sok nep es szaporodas majd kipusztitja onmagat az emberiseg, egy par tuleli.. akarcsak a bacik az antibiotikumot es kezdodik ujbol minden.


     


    ----------------


    a gyerekek omlege tavaj osszel kezdodott, csak mivel a media tavol van tartva, azt hittek el lehet tussolni. De most akkora az ozon hogy tovabb nem lehet titkolni. de a mediat most sem engedik hogy fenykepezen.


     


    es tegnap a tv-ben a kis demokrata csinibaba arra a kerdesre hogy megis mennyit fogadjon be az USA.. 10, ezret... 100 ezret... 1 milliot... az volt a valasz... MINDET... THESE ARE CHILDREN!!!!!


     


     


    mondtam volna ha ott lettem volna... basszus kisasszony... neveld oket..


     


    en ha Perry TX governer lennek..Washingtonba szallitanam MINDET.


     


    GONDOSKODJON A FEHER HAZ ROLUK.


    a Dream Act.. amit mind a ket part... beleegyezett...mert olyan MEGERTOK... ugye most Del Amerikaban megy a hir, hogy az USA jelenlegi kormany befogad es citisen ship-et ad gyerekeknek... ezt a templomokban, hirekben, ujsagban hirdetik... igy es ezert indult el az aradat!


     


    csak ugye senki nem gondolta hogy ezt majd ott delen szo szerint veszik...


     


    de hogy gyerekeket egyedul utra inditanak azert ez megdobbento! az ugymond jobb jovo remenyeben!


     


    szep kis jovo var erre a sok kislanyra, teenager lanyra... elkepzelni sem akarom... azt a szep jovot!


     


     


     


     

    előzmény:
    PG13 (16429)
    2014-06-24  21:14
  17. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 24. 22:5516434.

    Walt  Disney  World???????????




     




    Mit  mondasz?


     


    -----------------------


     


    ezt irtad nekem...


     


    erre fel irtam a kerdo jeleket , mert fogalmam sincs mirol beszelsz.. en semmi felet nem irtam a Walt Disney World-rol!


     


     


    előzmény:
    Gingerale (16417)
    2014-06-24  06:49
  18. 2014. június 24. 21:5116433.

    Elvegre,---MINDEGY!


    Pirula  vagy  ivoviz,  vagy  a  kenyer...   WHO  CARES???


    Nem  hiszem,  hogy mi  majd   latjuk az  eredmenyt 40-50  ev  mulva.


    En,  legalabb  is  akkora  mar  egy  kis  felhon  fogok  csucsulni  es  onnan  sz...k  mindenkire  a  foldon  

    előzmény:
    PG13 (16429)
    2014-06-24  21:14
  19. 2014. június 24. 21:4416432.

    en meg eppen  most irtam  a  modikhoz,  hogy  vajjon  MIERT  piros  szinu  majdnem minden 3-ik  szo,  ebben  az  uj ,  remek,  felfrissitett  NL-verzioban?


     


    Micsoda  marhasag!


     


    Annyi  penzuk  van,  nem  tudjak  mit  csinaljanak  vele....


     


     


     


    Na,  ebbol  mara  eleg---   Remelhetoleg  a  kisfiad  teljesen  jol  van  mar!!!!!!!!!!!!!!


    have  fun  in  the  sun!

    előzmény:
    PG13 (16431)
    2014-06-24  21:17
  20. 2014. június 24. 21:1716431.

    Amugy meg szarok a toleranciara. Nem, nem vagyok tolerans. Elfaradtam. 

    előzmény:
    Gingerale (16427)
    2014-06-24  21:06
  21. 2014. június 24. 21:1616430.

    Ja,  persze,  te tipikus  "Hunky"   -----  "mekanak"  nevezed a Mexicoiakat.......


     


    mert, ugye fo"  a  TOLERANCIA,  kerem,  nemdebar?  

    idézet:
    Gingerale (16427)
    2014-06-24 21:06:40

    Elszallt az agyad, vagy nem tudsz olvasni?



    Hanyszor kell meg irasba adnom, hogy rasszista vagyok????

    előzmény:
    Gingerale (16427)
    2014-06-24  21:06
  22. 2014. június 24. 21:1416429.

    Vallaki irta  mar,  hogy  fogamzasgatlot  az  ivovizbe kene   tenni  mindenhol.  Nem  rosz  otlet!!


    Majd ha  aztan bebizonyitjak  valakik  hogy  rendes  emberek  akkor  kapnak  majd  valamit,  hogy  lehessen  gyerekuk.  Manapsag  nem  elunk  mar a 20 szazadba,   van  sok jo  scientist,    meg  tudjak  csinalni.


     


    Kozben  pedig a katolikus Egyhaz   aki  fojton  predikal kell  etetnie  a  szegeny embereket.



    Azonkivul  millio ember  akarna   adptive  parent  lenni,  es nincsen  eleg  bebi  nekik----hat  akkor  fogadjak  be  ezeket!


     


    Etesse  oket  a  Pa'pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    idézet:
    Gingerale (16418)
    2014-06-24 06:57:36

    Nincs szukseg extra fogamzasgatlot tenni a vizbe, mar benne van. A csapvizben is, meg az elo vizekben is. Az elovizekbe bekerulo nagy mennyisegu noi hormon hatassal volt a him halakra. 


     


    SZUPERCUKIfaszomCIKK, olvassatok el (vagy ne olvassatok, jobb ha az ember homokba dugja a fejet: 


     


    http://csaktisztaforrasbol.hu/hormon-a-csapv izben/


     


    Sokan vagyunk erre a bolygora, es az emberiseg kiirtasa mar megkezdodott. Vannak okosok, akik ezt mar regen eldontottek. 


     


    Fekete Afrikat hagyjuk, az elintezi onmagat, tombol az AIDS es az ehinseg. Aki e ket elobbit megussza, az sem el tul sokaig. A segelyszervezetek nem ismerik: "Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man to fish; and you have fed him for a lifetime"  


    Gondolom a fejlett vilagnak nem hiaba nem jut eszebe az infrastruktura fejlesztese. 


     


    Ezennel a harmadik vilag kilove. A tulfejlett vilag pedig kiirtja onmagat. Illetve kiirtanak minket. Nem kell fogamzasgatlo a vizbe. 


    Van ennel jobb megoldas is. Pl a kutyasamponok. Kimutattak, hogy egyes kutyasamponok meddoseget okoznak. Persze ez nem ilyan egyszeru....ugyanis nem annak okoznak meddoseget aki hasznalja, hanem a felhasznalo nonemu leszarmazottaiban. Ott meg mar majd ugysem kutatja senki, hogy miert is lett meddo, hiszen manapsag egyre tobb fejlett vilagbeli feher no meddo...nem nem, nem a mekak, nem a fekak, nem a romak.....ok szaporodnak mint a nyulak, a feher nok rohangalnak lombikprogramra. 


     


    Ki is kell irtani az emberiseg nagyreszet. Sokan vagyunk. Errol szol az a film is, amit feltettem par napja es amit gondolom senki nem nezett meg....strucc, homok, fejetlenseg-)))) 


    Nem arrol szol, hogy ki kell irtani....hanem arrol, hogy 2055-re sikerul is, ha ugyanigy folytatjuk a kornyezetszennyezest es a termeszet kizsakmanyolasat. 


     


    Biztos nagyon gyanakvo vagyok....de....ezek a sok kis buzikak, ....hat szerintem nem veletlenul vannak. A fene sem tudja, lehet valami vegyulet inditja el, mittutodomen, talan a kettle corn amit a mozikban lehet kapni-) Aztan mar csak ra kell segiteni ezzek a sok melegajnarozassal, red carpetet nekik, emeljuk oket piedesztalra....(nagy szart, nem kell oket emelni, mind magamutogato, felmasznak ra maguktol) ....na, akkor en most megyek is, elhuzom azt a rassszista seggemet dolgozni, mert mar megint nagyon kezd kijonni belolem a velemenyem, aztan meg a vegen vagy torolnek, vagy valami szaros buzi belem kot. 


     


     


     















    előzmény:
    Gingerale (16418)
    2014-06-24  06:57
  23. 2014. június 24. 21:0916428.

    ez az  uj  Noklapja,  tenyleg  fura  dolgokat  csinal  betukkel,  es  szinekkel.


     


     

    előzmény:
    Gingerale (16427)
    2014-06-24  21:06
  24. 2014. június 24. 21:0616427.

    Ja,  persze,  te tipikus  "Hunky"   -----  "mekanak"  nevezed a Mexicoiakat.......


     


    mert, ugye fo"  a  TOLERANCIA,  kerem,  nemdebar?  

    előzmény:
    Gingerale (16426)
    2014-06-24  20:58
  25. 2014. június 24. 20:5816426.

    K i k  a  "Mekak"....................   ?

    előzmény:
    PG13 (16423)
    2014-06-24  20:44
  26. 2014. június 24. 20:5516425.

    Mi a kerdesed Houston?


    Mire  irtad  a   sok  kerdojelt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16420)
    2014-06-24  18:59
  27. 2014. június 24. 20:5416424.

    Mi a  kerdesed  Houston?


    Mire  irtad  a  sok  kerdojegyet?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16420)
    2014-06-24  18:59
  28. 2014. június 24. 20:4416423.

    Nem ertem, hogy mi van ezekkel a gyerekekkel.


     


     


    Oke, jonnek ezrevel, ennyit tudni a hirekbol. 


     


     


    Kerdesem: Csak most jonnek, vagy ez mindig is igy volt, csak nem kapta fel a media???


    Ha azelott nem volt igy, akkor mi tortent most, miert eppen most jonnek? Volt valami torvenyi valtozas? Nem egyetlen orszagbol jonnek, egesz Del-Amerikabol. Ezek szerint egesz Del-Amerika jobban tudja mi tortenik, mint en. Ciki-)


     


    Ekkora nyomor lenne Del-Amerikaban? Vagy ezek a tuzes latinkak megsem olyan nagyon csaladcentrikusak? Meg az allat is ragaszkodik a kolykehez. A Steffi ugy bog, mint akit nyuznak, ha nem latja a fiat. (gozom sincs rola, hogyan fogom elvalasztani!) Ezek szerint a Steffi jobb anya kecske letere mint a Mekak!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16415)
    2014-06-24  05:56
  29. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 24. 19:0516422.

    vicces az uj szerkeztes... mint az alanti bizonyitja!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16421)
    2014-06-24  19:03
  30. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 24. 19:0316421.


    These three statements tell you a lot about our government and
    our culture:



     


     


     



    1.   
    We are advised to NOT judge ALL Muslims by the actions of a
    few
    lunatics, but we are encouraged to judge ALL gun owners
    by the actions of a few lunatics.   Funny how that
    works.

    And another statement for
    consideration--

    2.    We constantly hear
    about how Social Security is going to run out of
    money. 
    How come we never hear about welfare running out of
    money?
    What's interesting is the first group "worked for"
    their money, but the 
    second
    didn't.


    1.   
    We are advised to NOT judge ALL Muslims by the actions of a
    few
    lunatics, but we are encouraged to judge ALL gun owners
    by the actions of a few lunatics.   Funny how that
    works.

    And another statement for
    consideration--

    2.    We constantly hear
    about how Social Security is going to run out of
    money. 
    How come we never hear about welfare running out of
    money?
    What's interesting is the first group "worked for"
    their money, but the 
    second
    didn't.








    Finally ..

    3.    The Food
    Stamp Program, administered by the U.S. Department of
    Agriculture, is proud to be distributing this year the greatest
    amount of free Meals and Food Stamps ever --- to 47 million
    people,
    as of the most recent figures available in
    2013.


    Meanwhile, the National Park Service, administered
    by the U.S. Department
    of the Interior, asks us "Please Do Not Feed the Animals."
    The stated
    reason for this policy is because "The
    animals will grow dependent on handouts and will not learn to
    take care of themselves."


    Thus Ends Today's Lesson On
    Irony
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  31. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 24. 18:5916420.

    //?????????????????????????????????????

    előzmény:
    Gingerale (16417)
    2014-06-24  06:49
  32. 2014. június 24. 08:1016419.

    Olvassatok el a web-en:


     


    Ungvary Krisztian:


    Masodik Sztalingrad


     


    Budapest  ostromarol  szol


    ---


    Majdnem  70  evvel  ezelott!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16416)
    2014-06-24  05:57
  33. 2014. június 24. 06:5716418.

    Vallaki irta  mar,  hogy  fogamzasgatlot  az  ivovizbe kene   tenni  mindenhol.  Nem  rosz  otlet!!


    Majd ha  aztan bebizonyitjak  valakik  hogy  rendes  emberek  akkor  kapnak  majd  valamit,  hogy  lehessen  gyerekuk.  Manapsag  nem  elunk  mar a 20 szazadba,   van  sok jo  scientist,    meg  tudjak  csinalni.


     


    Kozben  pedig a katolikus Egyhaz   aki  fojton  predikal kell  etetnie  a  szegeny embereket.



    Azonkivul  millio ember  akarna   adptive  parent  lenni,  es nincsen  eleg  bebi  nekik----hat  akkor  fogadjak  be  ezeket!


     


    Etesse  oket  a  Pa'pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16415)
    2014-06-24  05:56
  34. 2014. június 24. 06:4916417.

    Walt  Disney  World???????????


     


    Mit  mondasz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16416)
    2014-06-24  05:57
  35. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 24. 05:5716416.

    Szerintem a Feher Haz nagy, penz is van boven... ODA KELL OKET VINNI!


     


    Majd Michelle gondoskodik roluk...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16415)
    2014-06-24  05:56
  36. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 24. 05:5616415.

    nem gondolok semmit a nyitott hatarokrol!


     


    kerdezd meg Europat mi az eredmenye a nyitott hataroknak!


     


    az meg hogy mennyi menekult jott haboru utan, sot az 56-os forradalom utan, az sem ugyan az. Ott felnott emberek voltak, akik munkaba alltak.


     


    itt mire ennek vege lesz... ha vege lesz.. mert miert lenne vege?....


     


    akkor tobb tizezer kisgyerekrol van szo. Ezeket fel kel NEVELNI, ISKOLAZTATNI, EGESZSEGUKROL gondoskodni 5-10-15 evig.


     


    jelenleg ahova elszallitja oket Texas... mert mar Texas nem birja... EGYETLEN ALLAM SEM AKARJA OKET!!!!! NINCS RA PENZ...


     


    California mar leallitotta a szallitast, mint irtam, New England hallani sem akar rola, es a tobbi sem.


     


    szoval???????????????


     


    szerinted??????????? ????? mi lesz ezekkel a szerencsetlen gyerekekkel?


     


    hogy enged el egy anya egy 5 evest egyedul???????????????


     


    es aki nem egyedul jott az az anyjaval van.... fiatal nok nyelv , szakma, es ferfi nelkul...


     


    SZERINTED??????????????

    előzmény:
    Gingerale (16413)
    2014-06-24  04:56
  37. 2014. június 24. 05:0216414.

    I G E N I S!!!  amikor a dednagyszulok 1949ben  kiszoktek  Magyarbol,  ottan  aknak voltak  vegig a osztrak hatarnal  es  csusztak  a  hasukon  az  aknak  kozott,  amig elertek a drotig ahol lyukat  vagtak  es  atbujtak  Ausztriaba.  Onnan  austrian  paraszt  bacsi  vitte  fel  oket  Becsba.


     


    Oket  senkisem  etette!!!


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16412)
    2014-06-23  20:18
  38. 2014. június 24. 04:5616413.

    a  nem lennenek hataok,  akkor  mindenki  oda  mehetne  ahova  csak  akar,----nem  gondolod?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16412)
    2014-06-23  20:18
  39. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 23. 20:1816412.

    Texasbol szazaval chartel geppel elviszik oket Arizonaba, ott bebuszozzak oket Phonixbe... es ott good bye..... go.....


     


    EL TUDOD EZT KEPZELNI?


     


    idegen orszagban egyedul egy 13-15 eves.. vagy terhes 16 eves, vagy anya a kicsivel... nem beszeli a nyelvet.. nincs egy fillerje.. idegen varosban...


    es jon a 100 fok meleg!!!


     


    igen, ez aztan  krizis... a javabol!


     


    krealtak a politikusok valamit.. ami jol hangzott.. ( DREAM ACT ) most aztan nem tudjak hogy is kene kezelni.. mert ledolt a gat.. es omlik az ar...


     


    -------


    es ahova a riporterek nem mehetnek... a border station.. ahol a foldon alszanak szazaval... a kiuteses, lazas betegek es az egeszsegesek egy sarga szallag van a foldre teve FALNAK A BACIKNAK HOGY ODA NEM MEHET AT :(


     


    A bacilusok okosak, tudjak mit jelent a stop..


     


    mivel a riporterek ki vannak tiltva...!!!!! a border patrol a telefonjaval keszitett kis videot.. hogy mi folyik!


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  40. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 23. 20:0816411.

    Massachusetts Mayor says Stop sending my city refugees....


     


    SAN DIEGO- The Border Patrol on Sunday canceled flights scheduled to
    bring nearly 300 Central American Immigrants from south Texas to
    California for processing, but the plans could be reinstated. ….


    It was unclear why Monday’s flights for San Diego and were shelved.


    The government has been struggling to cope with a surge of Central
    Americans entering Texas’ Rio Grande Valley, where the Border Patrol has
    made more than 174,000 arrests since Oct.


     


    ---------------------


    Rick Perry Invites Obama To Visit The Border

    In a letter sent to the White House on Friday, Perry called the
    president to Texas to survey the areas where tens of thousands of
    unaccompanied children have illegally crossed the border.


    Perry also called on Obama to "modify or rescind policies that serve as a
    magnet to encourage illegal immigration,
    " in particular the so-called
    catch-and-release program. That program releases illegal immigrants into
    relatives' care and orders them to appear at a later date for
    deportation proceedings.


     


    ------------------


     


    hahahahaha ingyen cirkusz a nepnek!


     


    minel nagyobb a kaosz... ANNAL JOBB!


     



    A ma reggeli hirekben FELSZOLITOTTAK  az orvosokat frissitsek fel tudasukat FERTOZO BETEGSEGEKROL AMI AZ USABAN MAR NEM VOLT REGEN.. DE MOST JON EZREVEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!


     


    ----------------


    The number of children
    making these journeys by themselves has doubled each year since 2010.
    U.S. authorities estimate that between 60,000 and 80,000 children will
    seek safe haven this year.


    Immigrant rights agencies
    project that number could soar to 130,000 next year. That's more than
    all the people who came over from Cuba during the Mariel boatlift in
    1980, which would make this the largest refugee crisis on U.S. soil
    since then.


    Some of the children are
    as young as 4. They have notes pinned to their shirts giving
    authorities a name and phone number or address of a relative in the
    United States.


     


    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  41. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 23. 19:3916410.

    Ami azt illeti en sem ertem hogy az oszes nagy sport egyesuletek mint NHL es a tobbiek miert is adomentesek.....


     


     


     


    ???????????????????


    mi koze ennek az itteni IRS skandalhoz?


     


    ami politikai az ellenpart ellen. Es mellesleg ALKOTMANY ellenes amit csinaltak... azert tunt el 2 ev emial... mindenkinel aki erintett! hahahahahaha


    de meg a hard drive -ot is KIDOBTAK... NYOMA SE LEGYEN A TITKOS LEVELEZESNEK!!!!!


     


    HAHAHAHAHAHAHA 

    előzmény:
    kirandulas (16404)
    2014-06-23  13:42
  42. 2014. június 23. 18:1716409.

    A régi paraszt kolbászt csináltam, amit hidegen füstöltem, 15-20 C-fok között, arra vigyáztam hogy semmiféleképpen ne menjen max. 22 fok fölé.


    A meleg füstölés más, ott lehet készre főzni fel egészen 68 C-fokig, amit lángolt kolbásznak neveznek.


    A hideg füstöléssel készűlt eláll 9-10 hónapig.


    Sokan csak előfüstölik az ízesítés miatt, nem mennek 60-C-fok felé. majd fogyasztás előtt készre főzik.


    Meleg füstölésnél az a fontos, hogy ne kezdjen kiolvadni a zsír, azonnal fogyasztható, nem kell hetekig szárítani.


    Csak 12 kg.-ot csináltam, amit spajz/padlás hiányában érlelő cabinetben szárítottam meg kb. 35 % súlyveszteségig., miután "nyersen" fogyasztható, mint száraz kolbász.

    előzmény:
    kirandulas (16408)
    2014-06-23  17:35
  43. 2014. június 23. 17:3516408.

    nagyon szep a kerted! majd csinalok en is fotot es teszek fel.  Nalunk sincs banan erlelo meleg. Jancsival azon tanakodunk hogy nincs mas vallasztas kenytelenek leszunk csinalni egy kicsi lebonthato folia satrat mert legalabb egy honapal hamarab tudnank enni a termesbol.


     


    Hany fokon fustolod a kolbaszt? Ezt a kolbaszt keso oszel csinaltuk. A kep akkor keszult amikor befejeztuk a toltest. Nekunk sincs mar belole semmi :)


     

    előzmény:
    Sheriff-2 (16407)
    2014-06-23  15:10
  44. 2014. június 23. 15:1016407.

    így néz ki a kertem, ezeket a képeket most csináltam, a füstölt kolbászt pedig pár hónapja, ami már régen elfogyott.

    előzmény:
    kirandulas (16403)
    2014-06-23  13:40
  45. 2014. június 23. 14:0516406.

    Szóval akkor megszokjuk ezt az új színt, vagy megszökünk?

  46. 2014. június 23. 13:4616405.

    Az én kertem jelenleg csodálatosan szép, az idén eddig csak kétszer kellett locsolni, mert rengeteg eső esik, a paprikafélék szeretik a párás levegőt.


    Pesze elég hűvös is van, inkább olyan (füstölt)kolbász készítésre való idő.

    előzmény:
    kirandulas (16403)
    2014-06-23  13:40
  47. 2014. június 23. 13:4216404.

    Ami azt illeti en sem ertem hogy az oszes nagy sport egyesuletek mint NHL es a tobbiek miert is adomentesek........


    Bar lehet nalunk is ugyan ugy van. Ki tudja?!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16392)
    2014-06-22  20:28
  48. 2014. június 23. 13:4016403.

    It takes one to know one.

    idézet:
    Sheriff-2 (16401)
    2014-06-23 13:22:49

     


     


     ez jo volt


     


    Nekem van kicsi uborkam. Azt hiszem hogy hetvegen lesz uborka salatam :) A paradicsomok amiket cserepben vettem erlelik a termesuket igy naponta 3-4 cherry tomatot lehet enni. A nagy paradicsomok azok ugyan olyan zoldek mint amikor kiultettem oket. Ha igy folytatja akkor a palantak beerik :) 

    előzmény:
    Sheriff-2 (16401)
    2014-06-23  13:22
  49. 2014. június 23. 13:3616402.

    Hogy van a fiad?


     


    Szerintem a ribizli gyokerol (hajtasrol) szaporodik nem magrol. De ennek ellenere adok neked magot ha akarod. Ugy nezz ki hogy augustusban megyunk San Francisco -ba es akkor elviszem neked.


    Amit meg tudok csinalni az hogy huzok le agat es ha meg gyokerezet akkor azt elkuldom neked jovore levelben.


     


    Mi lett a gombaidal? nekem meg most is megvannak

    előzmény:
    PG13 (16390)
    2014-06-21  05:09

Címlap

top