Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk: Nenus, a látó

adrijan
Létrehozva: 2010. október 28. 14:43
Sziasztok!

Ismeritek Nenus jósnőt? Már gyerekkorában is kísérték képek, meglátta, ha valaki már a halál közelében van. De nem foglalkozott vele. Sokáig nem. Csak megjegyezte. Tudta például, hogy édesapját autóbalesetben veszíti el.

Nos, november 2-n, délután 2 órától 2 órán keresztül vendégünk lesz Nenus jósnő - látó, sorselemző, eltünt személyek kutatója.

Tudtok tőle kérdezni, ő pedig személyesen válaszol. Ha szeretnétek, már előre írhattok neki kérdéseket.
  1. Torolt_felhasznalo_715282
    Torolt_felhasznalo_715282
    2010. november 2. 08:16101.

    Szia én szeretném megtudni a jövőm milyen irányba alakul, elkezdtem egy iskolát 2013 vizsgázom, jönnek e valami akadályok elé hogy ne csináljam végig. A párkapcsolatom elég erős-e hogy hosszú távon együtt legyünk,még. Vagy valami amire számíthatok a jövőben. Elnézést hogy ennyit kérdezek. Köszönöm.

    1980.01.23 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 2. 07:57100.

    Kedves Nenus!

     

    Ha esetleg az én kérdésem is sorra kerülne... azt szeretném kérdezni, lesz-e valaha működő, normális párkapcsolatom.

    Köszönöm

     

    1986.08.31

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  3. 2010. november 2. 07:4599.

    Kedves Nenus!

     

    1955.szept.14-én születtem. Az elmult 1 évben elég zürős lett a magánéletem. Azt kérdezném meg, hogy ez kacsolat marad-e az életemben vagy más alakul. A másik kérdésem  az lenne, sikerül-e az  elég költséges hobbimból pénzt kovácsolni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  4. 2010. november 2. 07:3898.

    Szia Nanus!

     

    "Csak a jövőmre lennék kíváncsi,mindig tudtam hogy mit szeretnék,de már egy ideje nem találom az utam.Sem a családban,sem munka terén sehogy.Álmaim vannak,kiégve nem vagyok csak nincsnek konkrét célok.Van egy lakáshitelünk is,amit nehezen tudunk fizetni,de most úgy néz ki hogy pénz áll a házhoz. Tényleg?Megtalálom a munkám?Megtalálom újra a céljaimat?Megtalálom az utamat?

    Köszönöm válaszodat.

    1979.08.17.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  5. 2010. november 2. 07:3397.

    Kedves Nenus!

     

    Én 1981.12.14-én születtem. Vagy 11.15 vagy 11.45.

    Férjem 1979.03.14-én, kislányom Nóra 2008.07.22-én, 13.50kor.

    Kérdésem lenne hogy alakul az életünk  a jövőben, mik a benyomásaid, gyermek látszik-e még.

    Új munkahelyen kezdtem, megtalálom-e ebben az anyagi biztonságot és a sikert?? 

    Anyagi helyzetünk hogyan alakul?

     

    Köszönettel, Lina

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  6. 2010. november 2. 07:2996.

    1980.10.18 13:50kor születtem

    Szerelmi életem érdekelne. Továbbra is ilyen jól alakul?

    Lesz e még gyerekem?

    Anyagi helyzet javulás?

    Távolabbi jövőkép?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  7. 2010. november 2. 07:2295.

    Édesanyám 1955.05.25-én született.

    Több kérdése lenne:

    Anyagi helyzete ami most nagyon rossz mikor javul? Lesz-e kiút a hitelekből?

    Szerelmi élete hogy alakul? Most csúnya véget ért egy 7 éves kapcsolata.

    Nem tudja elfelejteni az illetőt,depressziós lett.

    1956.07.26 a volt kedvese adatai. Együtt lesznek e még? Ha igen boldogok lesznek?

    Hogy alakul az élete édesanyámnak?

    Távolabbi jövőkép!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  8. 2010. november 2. 06:4494.

    Kedves Nenus!

    Több kérdésem is lenne,ha nem gond.

    1975.09.18.08:32 -kor születtem Pécsen.

    Meg szeretném kérdezni mit látsz a közeljövőben anyagi,szerelmi és munka terén.

    Van az életemben egy férfi,vele kapcsolatban látsz e valamit?

    az ő adatait ide nem szívesen írom  ki.

    remélem így is tudsz válaszolni!

    Előre is köszönöm!

    Mary

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_285819
    Torolt_felhasznalo_285819
    2010. november 2. 06:0093.

    Nenus!

     

    Időpontom van péntekre egy nagyon híres látóhoz, de valószínűleg nem tudok elmenni. Engem a születendő gyermekem érdekelne, most tudtam meg ugyanis, hogy terhes vagyok. Sajnos a megadott időpontban nem tudok itt lenni, ezért előre kérdezek, hátha... Nem tudom a születésem dátuma szükséges-e (1983.06.23. 01:50)

     

    Üdvözlettel: Éva

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  10. 2010. november 2. 05:3992.

    Kedves Nenus!

     

    Azt szeretném megkérdezni,hogy mi a probléma a gyomrommal.

    Az orvos savtúltengésen kívül nem talált smemit, de nagyon kevés fajta ételt bírok megenni.

    Sajnos ez egy ideje tart, bizonyos ételeket nem emésztek meg.

    A rengeteg vizsgálat nem találja az okát.

     

    Köszönöm!

    Mackóta

    1978.03.26, 04:15.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  11. 2010. november 2. 01:5191.

    Én csak egyetlen dologra vagyok kíváncsi, azt szeretném tudni ,hogy mikor érnek véget  a megpróbáltatásaim a szerelem terén? Az elmúét egy évem katasztrofális volt.A közeljövőben várható végre vki komoly?

     

    Igazán hálás lennék ha kapnék választ bár ez nem megy gombnyomásra...

    Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  12. 2010. november 1. 23:2390.

    Kedves Nenus!

    (1984.02.29. 20 óra 13 perc) Egy döntésben szeretnék segíséget kérni, illetve párkapcsolattal kapcsolatban is lenne egy kérdésem.

    3 évig volt egy párkapcsolatom, távkapcsolat, bár az utolsó év tele volt probélémákkal. Szerettük egymást, de talán nem működik ez mégsem. Páromnak (1980.02.06.) elég nehéz élete volt idáig, ezek is befolyásolták sokmindenben. Jelenleg érzelmielg eléggé kiégett, így inkább úgy döntött, ne folytassuk. Ezzel kapcsolatban azt kérdezném, lehet -e még közös jövőnk nemcsak barátként?

    Emiatt a kapcsolat miatt terveztem, hogy munkahelyet váltok és elköltözöm. Jelenleg az a helyzet állt elő, hogy maradhatok a régi helyen, illetve lenne új álláslehetőség is. Az új hely valamennyivel magasabb színvoanlú, de nem teljesen azzal foglalkoznak ott, ami engem érdekel. Az életkörülmények is nehezebbek lennének, de talán pont erre van most szükségem. Azt kérdezném, melyiket érdemesebb választani, melyik helyen lehetnék mind szakmailag, mind magánéletben boldogabb?

    Előre is köszönöm a segítséget!
    Mesi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  13. 2010. november 1. 20:3789.

    szia 

     

    /ez a másik  nickem, a régivel nem tudtam belépni/ 

     

    írtam újra, leráztál azzal, hogy ne legyek türelmetlen hagyjam dolgozni a sorsot...............

     

    egyébként azt már észrevettem, hogy ha valami nem jön be egy jósnőnek akkor természetesen az alany a hibás aki nem veszi észre a lehetőségeket......... 

     

    annyira talán nem vagyok vak hogyha feltűnik egy szimpi nekem tetsző srác akkor azt nem venném észre, nyitott vagyok sőőőt kezdeményező, nem várom a sült galambot, de akárhogy erölködöm egyetlenegy nekem tetsző férfit sem látok magam körül, aki független lenn................

     

    a lehetőség szó alatt én azt értem hogy valaki oylan lép be az életembe aki nem foglalt és még szimpi is, nos ilyen nincs!!!! 

     

    nyilván nős pasik lennének, de azt nem mondanám lehetőségnek.......... 

    előzmény:
    kiss_kr (62)
    2010-10-31  14:28
  14. 2010. november 1. 15:4488.

    Kedves Nenus!

     

    (80.07.26)Egy igen összetett problémával fordulok hozzád.Szeretném ha segítenél abban, hogy abból a helyzetből mikor szabadulok amiben jelenleg vagyok. Szinte kilátástalannak látom már. valóban az? Családommal nem túl jó a helyzet, nem képesek elfogadni döntéseimet, barátaim, akaratom, beszélgetések is vitába torkolnak, csak az ő döntésük a helyes, fogadjam el stb...  korlátokat emelnek amiket szeretnék ledönteni.Mi a meglátásod sikerülni fog ez a közeljövőben és hogy ezáltal javul  a párkapcsolati helyzetem, magam mellett tudom hamarosan(?) :) 

     

    üdv: Hope
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  15. 2010. november 1. 14:3887.

    Kedves Nenus!

    Kicsit pontosítok. 1966. 04. 13-án születtem 11-12 között délelőtt (nem tudja anyám pontosabban), Budapesten? Találok-e végre szerelmet? Ha igen, mikor? Nekem lenne egy jelöltem, volt egy rövid kalandunk, visszajön-e hozzám? előre is köszi

    előzmény:
    egyanya (25)
    2010-10-29  16:16
  16. 2010. november 1. 11:4986.

    Az előző kérdésem ami így szólt, hogy lehet-e még boldog párkapcsolatom, kifelejtettem, hogy 54 éves vagyok!

     

    Még annyi lenne a kérdésem, hogy egészségileg hogy fogok állni.

     

    Megköszönve válaszod!  

     

    Tisztelettel: yby

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  17. 2010. november 1. 11:4185.

    T.Nenus!

     

    Megtudod nekem mondani, hogy leszek-e még boldog párkapcsolatban??

     

    Az anyagi helyzetem hogy alakul??

     

    Tisztelettel: yby

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2010. november 1. 11:1984.

    Rengeteg kérdésem van, de csak nhjéhányat teszek most fel, hiszen nagy az érdeklődés.

     

    1./ Létezik-e minden kétséget kizáróan, valóban bizonyíthatóan a reinkáció?

     

    2./  Mi történik velünk a halálkunk után?

     

    3./ Számot kell-e adnunk az itt eltöltött életünkben történtekről, ha igen, kinek, milyen módon?

     

     

    Köszönöm a válaszokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  19. 2010. november 1. 11:0283.

    Kedves Nenus !

    Szeretném tudni, hogy mi várható a lányom és a fiam egészségi állapotában, várható pozitiv változás ?? 

    Mikor  történik már a családomban valami jó is, nem csak a rosszak, a szomoruság érinti meg ? Létezik hét szűk, hét bő esztendő ? mert már jócskán tul vagyunk a hét szük esztendőn, akkor miért nem ér el bennünket a bő (nem anyagi) esztendő ???

     

    Köszönettel ! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_861596
    Torolt_felhasznalo_861596
    2010. november 1. 08:4982.

    Kedves Nenus!

     

    Szeretnék én is segítséget kérni tőled.

    A kapcsolataim folyton kudarccal végződnek, érdekelne, hogy találok-e olyan férfit aki valóban szeretni fog és boldog leszek vele? Kb. mikor fogom megtalálni, mikor lép az életembe?

     

    27 éves vagyok, barátok nélkül, sajnos betegen.. 

    Ki tudok-e valaha lábalni a betegségemből?

    Lesznek-e igaz barátaim?

    Fog-e javulni az anyagi helyzetem?

     

    A betegségem miatt és a rossz párkapcsolatom miatt kérdezem. Lesz-e valaha kisbabám, férjem, családom?

     

    Köszönöm

     

     

    Kérlek amit látsz velem kapcsolatban azt ird le nekem levélben nagyon szépen megköszönöm.

     

    Egy végleg elkeseredett lány :( 

     

    a születési dátumom: 1983.08.26  délelőtt 10:33 szerdai nap

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  21. 2010. október 31. 21:1981.

    Van a szakértők között több velem együtt dolgozó. soha nem reklámoztam hol vagyok... vagy igen? saját néven vagyok a NLC-n. aki tud azonosítani, annak köszönöm:-)

     

    van honlapom.

     

    felkérést kaptam elvállaltam. - egyébként pedig bármikor van lehetőség kérdezni tőlem itt az NLCafen is.

     

    de legalább már értem..miért voltak ezek a burkolt kérdések. :-) 

     

    nemrég volt egy hasonló online lehetőség, közel 200 kérdés érkezett 2 óra alatt. nem tudok rá válaszolni, hogyan lesz itt, de egy biztos, ami kérdés érkezik a meghirdetett időben, aznap megválaszolásra kerül. a fennmaradókat sem hagyom megválaszolatlanul. de arra kell majd 1-2 nap. teljes elemzést biztosan nem készítek, irányvonalat tudok majd adni.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (80)
    2010-10-31  20:43
  22. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2010. október 31. 20:4380.
    Csak azt nem értem ha miért féltenek itt téged ennyire Amugy ha itt valaki reklámozni akarja a szakmáját megélhetésilehetőségét kipucolják . Ez alól te kivétel vagy neked szabad - na ez az amit egyesek kevésbé értenek itt .
    Van honlapod - miért nem ott ?
    Válaszólsz kérdésekre - hogy tervezted ? Kb 160 - ra 2 óra allatt ? Vagy felit kihagyod ?
    Az mlm -es ügynököknek meg a többi ezosnak miért nem engedik az ingyenreklámot itt  és neked meg igen ?
    előzmény:
    kiss_kr (79)
    2010-10-31  20:23
  23. 2010. október 31. 20:2379.

    Elszállt az egész, kezdem újra. :)

    Szóval köszi a választ!

     

    Úgy látom, nem vagyunk egy hullámhosszon, nem érted mit akarok mondani. (vagy én fogalmazom bénán.)

    Tegyük fel, hogy valóban működik a dolog.

     

    Azzal, hogy akciósan árulsz egy ilyen különlegességet, pont te degradálod a tudásodat. Én az elvről beszélek, sztem, ha rendelkezel egy ilyenfajta plusszal, hogy képes vagy segíteni az embereken (és lássuk be, ez nem az orvos és tűzoltó kategória), akkor egyszerűen inkorrekt ebből árúcikket csinálni.

     

    Aki igazán hiteles, és valóban azért teszi, hogy segítsen, az nem pénzért teszi.

    Ne érts félre, nem a pénz és az anyagiak a lényeg, hanem az elv.

     

    "...pont azért teszem, ha valakinek rám van szüksége, igenis tudjon velem egy akár fél órát is, ennek töredékéért konzultálni.  "- erről beszélek. Ha segíteni akarsz, akkor nem százalékkedvezményt adsz, hanem segítesz.

     

    Nem vagyok egy elutasító ember, elég nyitottnak tartom magam, de nekem ez így nem hiteles.

     

    Na de befejezem, ez nem csacsogós topik, köszi, hogy elolvastál.

     

    Üdv: S.

     

     

    idézet:
    sercli (72)
    2010-10-31 16:06:00

    :-)

     

    értem már mit mondasz.

     

    de értsd meg te is... nem különlegesség amivel rendelkezem. neked is van. meg kell tanulni használni. akinek nincs rám szüksége, nem keres meg. aki megkeres, mivel a tudásomat, időmet adom , ennek díja van.

    van lehetősége elmenni pszcihológushoz,orvoshoz, hiteltanácsadóhoz. én még soha senkit nem hívtam fel, hogy : Hello.. én segítenék neked... ennyiért.. ha valakin látom, hogy bajban van, és megállít, akár a tescoban éjjel hajlandó vagyok beszélgetni vele.. s van olyan is, akinek én ajánlom fel, ha gondolod, kávézzunk egyet... tehát nem degradálom a tudásom .másét sem. élek vele, élek belőle, és segítek.

     

    -lehetőséget adok sok sok rendezvényen kérdésekre. ahol a vendégek nem fizetnek.

    -lehetőség van itt az NLCafen is kérdezni...már több, mint egy éve.

    -ezért fenntartom a többi időmet arra, hogy "keresőképes" munkát végezzek. s életem abban szakaszában vagyok, amit dolgozom, szeretem.

     -igazad van, nem lehet orvoséval és tűzoltóéval összehasonlítani...

    -de szülést azt hiszem még levezetnék .-)

     próbálj meg orvosnak nem csúsztatni paraszolvenciát a zsebébe, nézd meg meddig vársz műtétre, s meddig ülsz a váróban fájó foggal,lázas- balesetes gyerekkel. tudomásom szerint a tűzoltók is vállalnak plusz munkát mert a fizetésük nem a csillagos határ.

    egyébként pedig érdemes végigolvasni néhány kollegám fórumát, visszajelzéseit.. mennyi embert mentettek, mentettünk meg esetleges öngyilkosságtól, családi tragédiáktól.és mennyi gyógyító van köztünk! az a hitelesség, ami engem, az általam komolyan számontartott kollegákat igazolja, épp elég nekem, nekünk, s a vendégkörünknek.

     

    szerinted inkorrekt ezért pénzt kérni,- szerintem meg a brüsszeli és bécsi krémesért.és a pogácsáért. ( életveszélyesek a süteményeim, és a kiskutyám sem tudja megenni ) -))

     

    nem értünk egyet. sem ebben, sem abban, ettől függetlenül köszönöm, h írtál.-)

     

    K.

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    sercli (72)
    2010-10-31  16:06
  24. 2010. október 31. 19:4278.

    Kedves Nenus, 

     

     

    Szeretnék kérdezni néhány témában (1985.01.17 sajnos a pontos időt nem tudom).

     

    1. Van-e rá esély hogy hamarosan párra találjak?  

     

    2. Sikerül-e új munkát találnom, amit ráadásul még szeretek is az elkövetkezendő pár hónapban?

     

    3. Csak általánosan van-e bármilyen megérzése  velem vagy családommal kapcsolatosan amire érdemes odafigyelnem, vagy vigyáznom?

     

    Előre is köszönöm válaszát! Minden jót kivánok! 

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  25. 2010. október 31. 19:2877.

    Kedves Nenus!

     

    Elfelejtettem a születési időt... (54 hsz.)

     

    62.06.13. 23/10 Bp.

     

    Köszönöm!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43

Címlap

top