Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk: Nenus, a látó

adrijan
Létrehozva: 2010. október 28. 14:43
Sziasztok!

Ismeritek Nenus jósnőt? Már gyerekkorában is kísérték képek, meglátta, ha valaki már a halál közelében van. De nem foglalkozott vele. Sokáig nem. Csak megjegyezte. Tudta például, hogy édesapját autóbalesetben veszíti el.

Nos, november 2-n, délután 2 órától 2 órán keresztül vendégünk lesz Nenus jósnő - látó, sorselemző, eltünt személyek kutatója.

Tudtok tőle kérdezni, ő pedig személyesen válaszol. Ha szeretnétek, már előre írhattok neki kérdéseket.
  1. 2010. november 2. 10:55126.

    Jó napot!

     

    Én személyesen szeretnék Önnel találkozni. Szükségem lenne a segitségére. Szeretnék telefonszámot kérni, ahol be lehet jelentkezni.

     

    Üdvözlettel Szemes Ferencné

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 2. 10:53125.

    Jó napot!

     

    Én szeretnék személyesen elmenni Önhöz. Szeretnék elérhetőséget kérni, ahol tudok időpontot kérni.

     

    Szemes Ferencné

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  3. 2010. november 2. 10:51124.

    Kedves Nenus,

     

    a mai cikkben olvastam, hogy szükség van születési dátumra is, így a korábbi kérdésemet újra feltenném kiegészítve ezzel.

     

    Hogy alakul a jövőm párkapcsolat terén (nem rég lett vége a házasságomnak) és munka terén is (ez most szűnt meg).

    Születési dátum: 1984. 04. 15, de. 10 óra, Budapest

     

    Válaszod előre is köszönöm!

    Ági 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  4. 2010. november 2. 10:50123.

    Kedves Nenus!

     

    Munkahelyi akadályok vannak életemben, szeretném tudni maradjak és várjak e, és akkor meg lesz a "gyümölcse" , vagy nem véletlenek a problémák és új lehetőség fele figyeljek, ami nem tudom jön e életembe sorszerűen esetleg, érzékenységemmel is bizonytalan vagyok, nem tudom használhatom e igazán, ez e az én utam, köszönöm szépen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  5. jpn
    jpn
    2010. november 2. 10:38122.

    Kedves Nenus!

    Úgy érzem, hogy elvesztettem a középpontomat. Értéktelennek érzem magam. Jó ideje nincs erőm azt tenni, amit a belső hang súg, és emiatt teljesen elbizonytalanodtam, nem tudom már mikor kerekedik felül az egóm. Évek óta tpoorog az életem, a látszólagos céljaim nem valósulnak meg. Amiről úgy érzem, rossz nekem, attól nem szabadulok meg. Közben olyan érzésem van, más életre lenne szükségem.

    De valóban rossz az, amit annak látok? Vagy csak én nem tudom értékelni? Valóban más életre van szükségem, vagy ezt kellene  végre megélnem?

    Teljes káoszt érzek!

    Kérlek, segíts! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  6. 2010. november 2. 10:37121.

    Szia Kedves Névrokon!:)

     

    Itt egy másik Kiss Krisztina, aki a segítségedet kéri.

    Sok évi betegség, szenvedés áll mögöttem 30 évesen.. Teljesen kilátástalannak látom, a helyzetemet. Kérlek segíts abban, hogy kihez fordulhatnék aki támogat és kivezet ebből a bajból! Előre is köszönöm!

    Szívesen találkoznék is veled, nem tudom ez hogyan lehetséges?

    Minden jót kívánok neked!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  7. 2010. november 2. 10:35120.

    Szia Nenus !

      1977.05.29.-én 22:45-kor születtem..kíváncsi lennék,a jelenlegi párkapcsolatom alakulására ,lesz -e gyermekem,az angyalokhoz való vonzódásom jelent-e valamit?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  8. 2010. november 2. 10:33119.

    Tisztelt Nenus!

     

    A kérdésem a következő:kisfiam megszületett 2007.12.01.-én  és 2007.12.05-én édesapám meghalt.sokszor mintha úgy érezném, hogy apukám tovább él a kisfiamban. VAn esetleg ezzel kapcsolatban valami megérzésed?köszönöm szépen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  9. 2010. november 2. 10:33118.

    Kedves Fórumozók!

     

    Megkérünk benneteket,hogy ne írjatok a moderátori e-mail-re,mert nem áll módunkban külön közvetíteni azokat a jósnő felé!Kérdéseiteket itt,a topikban tegyétek fel neki!

     

    Köszönjük!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  10. 2010. november 2. 10:28117.
    Kedves Nenus !
    Ne haragudj de ezt el felejtettem meg kérdezni hogy
    Nekem egy nagyon kedves rokonom meg halt
    Született: 1980 aug 04
    És az lenne a kérdésem hogy mi nem nagyon hiszük hogy így kellett volna meg halnia felgyulladt a háza és ö bent volt
    Esetleg valaki keze benne volt?
    Nagyon szépen köszönöm a válaszod és ne haragudj hogy 2 témát nyitottam de olyan gyorsan akartam írni hogy ez lemaradt
    Még egyszer köszönöm
    További szép napot Szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  11. 2010. november 2. 10:25116.
    Bocsánat, a kép lemaradt:
    előzmény:
    delfin38 (115)
    2010-11-02  10:25
  12. 2010. november 2. 10:25115.

    Kedves Nenus! Már kérdeztem Tőled a család jövőjét illetően. Talán az ottaniakkal is összefüggésben lehet a gyermekeimre vonatkozó kérdésem, ami talán annál is fontosabb: látod-e valamiféle okát annak, hogy szinte folyamatosan betegek (mindenféle alsó és felső légúti nyavaja eléri őket és velük engen is), minden, másnál tutira bevált erősítő módszer és negatív orvosi kivizsgálás ellenére? A kicsinél ez hagyján, ő még most kezdte az ovit 1 év bölcsi után, de a nagynál már 3. éve ez megy, és jövőre iskolát kezd - de így hogyan? Tény, hoyg sokszor úgy érzem: nem vagyunk jó helyen itt, ahol most vagyunk. De valahogy az életünk mindig és mindenben "keresztbe tesz", és egyelőre esélyünk sincs mozdulni innen. És ez a fura, tehetetlen bezártság-érzés azóta kisért, amióta ide költöztünk.

    A gyerekeim Budapesten születtek, a lányom 2004. 09. 06. 15.08-kor, a fiam 2007. 09. 23. 8.30-kor. Mellékelek egy képet is rólunk, hátha az is segít.

    Köszönettel: Delfin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  13. 2010. november 2. 10:23114.
    Kedves Nenus!Az lenne a kérdésem,hogy a párommal (1965.05.23.)(Én 1980.10.03.)január 22.én ünnepeljük a 8.évfordulónkat,van két gyermekünk(6,ill.2),és ,,kicsit" elmegyünk egymás mellett,pont a mai napon írtam neki egy levelet,mert korán ment el dolgozni,hogy változtatnunk kell,ha azt akarjuk,hogy működjön a dolog,Ő azt írta,hogy szeretne jó irányban változtatni,kérdésem,SIKERÜL?Mert sajnos a bizalom elveszett már rég!Illetve anyagilag rendbejövünk e?És lenne mégegy...Édesapám 2006.május 22.én reggel meghalt,sajnos nem tudtam elbúcsúzni tőle,olyan érzésem van, hogy mellettem van,segít,de nem tudom ez neki nem rossz-e!?Neki nem lenne könnyebb, ha elengedném?Bár azt nem tudom megtenni...Előre is köszönöm válaszod,és további minden jót kívánok Neked,és még annyi,hogy szimpatikus nagyon amit a cikkben olvastam Rólad,hogy nem mindenáron oldod meg a dolgokat,hanem a családodat figyelembevéve...Igazán dicséretre méltó!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  14. 2010. november 2. 10:22113.
    Kedves Nenus !

    Nagyon gratulálok a képességedhez nekem is lenne pár kérdésem
    1983.07.23 születtem
    Van egy élettársam akit nagyon szeretek és érdekelne hogy mikor sikerül a babaprojekt ?
    És hogy lesz -e valaha saját házunk?
    És mikor változik meg az anyagi helyzetünk?
    És hogy szeret -e engem a párom ?
    Válaszod nagyon köszönöm
    Szia!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_471175
    Torolt_felhasznalo_471175
    2010. november 2. 10:12112.

    Kedves Nenus!

     

    Szeretném megkérdezni, hogy sokat kell még várnom a Nagy Kölcsönös Igaz Szerelemre?

     

     

    Köszönöm szépen a választ előre is.

     

    Kiegészíteném a kérdésem, láttam a mai cikket Rólad, hogy szükséged van születési dátumra is és fényképre is.

     

    Budapest, 1975.04.02. de. 9.30 körül

     

    A fényképet magamról mellékeltem.

     

     

     

     

    Klarina

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  16. 2010. november 2. 10:02111.

    Szia.

    19840501 én születem. van egy férfi az életembe immár 10 éve./19760704/ebből 2.5évig voltunk eggyütt majd egy se veled se nélküled kapcsolat lett belőle.jelenleg élettársa van de ugyan ugy keres mint rég.sokat beszélünk találkozunk eljárunk vacsizni stb...mindent megad nekem.azt szeretném tudni lesz e jövönk együtt?Nekem van egy 3 éves kisfiam egy másik kapcsolatból.Szeretném tudni jóbb irányba fordul e az életün anyagilag ?Eltudunk e költözni  mert jelenleg a szüleimnél élünk,és ezzel a férfivel komolyabbá alakul e a kapcsolatunk/összeköltözés/ hisz én nagyon szeretem 10 év után is.válaszod  előre is köszönöm,

                                                                                         Natasa

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  17. 2010. november 2. 09:56110.

    Kedves Nenus!

     

    Gratulálok a képességeidhez és a lelkierődhöz, hogy ilyen pozitívan tudod használni az adottságaidat :) Minden jót kívánok :)

     

    "Véletlenül" olvastam ma rólad a cikket és érdekelne, tudnál-e segíteni 3+1pár dologban:

    1.,

    - a volt déltiroli férjemmel még mindíg gondjaink vannak egy közösen vett ház miatt, aminek ő se a hiteltörlesztését nem hajlandó fizetni, se az eladásába nem hajlandó belemenni - hogyan tudnánk ezt megoldani?

    - a kisfiammal is próbál mindíg zsarolni, pedig igazából már több, mint fél éve nem is látta, nem is fizet utána, nem is foglalkozik vele... mennyi ideig kell még miatta aggódnom? találunk erre valaha is megoldást? Ha igen, hogyan, mikor, milyet?

    2.,

    - a mostani férjemnek kb. két éve meghalt a volt felesége és nekem gyakran van olyan érzésem, mintha látnám őt itt a házunkban!? Tudok neki segíteni? Beszéltem róla a férjemnek, hogy látok valakit, aki csak néz, nem akar bántani érzem, de mégis olyan furcsa érzés... mondtam neki már egy éve is, meg most is, hogy el kéne őt engednie, de a férjem csak kinevet, mondván, hogy ilyen nincs, meg hogy ő elengedte őt, de én mégs így érzem...  Még úgy éreztem, köszönetet is mondott ezután a beszélgetés után nekem... Lehet valamit tenni ezügyben? Vagy csak képzelődöm?!?

    3.,

    - Meghalt a nagymamám márciusban, akit már nagyon rég nem láttam, rettenetesen sajnálom, hogy nem tudtam vele már találkozni, szerettem volna neki ezt megmondani és megkérdezni tőle, miért álmodom gyakran azt, hogy meg kellene valamit keresnem a szekrényében... Tud valamit a születésemről? Tényleg azoknak a gyereke vagyok, akik az anyakönyvi kivonatomban vannak? És ha igen, miért bánnak velem olyan furcsán, olyan hidegen? Tettem valami rosszat velük, ellenük? Meg tudnám javítani a kapcsolatunkat? Ha igen, hogyan? Fel tudnám én is venni a kapcsolatot a nagymamámmal? Remélem jól érzi magát, ott, ahol van :) mond meg neki légyszíves, hogy nagyon hiányzik és hogy nagyon szeretem...

    +1.,

    - mostanában szörnyen kimerült és energiátlan vagyok, nincs se kedvem, se lendületem semmihez, a két kismanóm kifáraszt, nincs türelmem semmihez, lefogyni se tudok, eltűnt az akaraterőm.... mit tegyek, hogy helyreálljak? Régen annyi energiám volt, mindíg jókedvű és életerős voltam, most meg csak vánszorgok egyik napról a másikra és fogalmam sincs mit tegyek, hogy ezt az egészet túléljem és ne bántsak meg senkit se az állandó fáradtságom és kedvtelenségem miatti kaffogásommal... A kislányommal és főleg a kisfiammal szeretném megjavítani a kapcsolatom, tudom, hogy neki se egyszerű és szeretnék segíteni neki,  nagyon szeretem és a férjemet, a kislányomat is, azt szeretném, ha ezt ők is tudnák és ha én ezt jobban ki tudnám fejezni őirántuk... Hogyan csináljam? Mit tegyek, hogy újra embernek érezzem magam?

    -ez az ezotérikus főiskola, amiről beszélsz a riportban, szerinted ez megoldás lenne nekem? Érdekelnek engem is ezek a dolgok, reikimesteri vizsgám is van, bár a nagy kedvtelenségem miatt nem használom ki, pedig ott azt mondták, el se hiszik, hogy én kezdő vagyok... megkérdezte az egyik résztvevő, hogy ki vagyok én és miért mentem el oda a atanfolyamra, hiszen nekem sokkal nagtyobb energiám van szerinte, mint nem is tudom pontosan mit mondott már? Szerinted van ebben valami? De akkor miért vagyok ennyire leblokkolódva??? És miért érzem magam ennyire elveszettnek mostanában??

    - ja mégegy eszembe jutott: elkezdtem az év elején egy projektet egy magazinnal kapcsolatban, de abba kellett hagynom a kimerültségem miatt - érdemes lenne ezzel tovább foglalkoznom, vagy inkább a párom konkrét javaslata jobb, ami ide helyhez köt bennünket? Esetleg menjünk külföldre és éljük ott? Ha igen hol és hogyan boldogulnánk legjobban? Szerinted meddíg számíthatok még a mostani páromra???? Nem lenne jó két kismanóval egyedül maradni lelkileg és anyagilag felkészületlenül......

     

    Remélem nem merítettem ki túlságosan a mai keretedet  ;)

    Előre is megköszönöm a kedves segítségedet!

     

    Szeretettel:

    ChiliGirl

    (M.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_526821
    Torolt_felhasznalo_526821
    2010. november 2. 09:52109.

    Szia Nenus!

     

    Kisfiam 2006.05.21-én hajnali 03óra56 perckor született.

    Az ő életét,sorsát,boldogulását szeretném ha felvázolnád.

    Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  19. 2010. november 2. 09:44108.
    Szia Nenus! Férjem korházban meghalt, érezte, a közelében voltam...Nem tudom mit érezhetett.....Tudni szeretném, hogy akkor hogyan érzett...( 2010.szept. 14., 10 óra 08 perc volt a megállapított halál időpontja) Ja, és , ha ezzel kapcsolatban még látsz, érzel valamit, jó lenne tudnom.....Hátha üzent is..??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. 2010. november 2. 09:44107.

    kedves nenus

     

    lassan 3 éve szakítottam a párommal és azóta elkerül a szerelem...mindenki csak kihasznál... mikor várható komolyabb változás? a születési dátumom 1989 03 11

     

    köszönöm

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  21. 2010. november 2. 09:39106.

    Kedves Nenus!

     

    Azért fordulok Hozzád, mert úgy érzem Te tudsz segíteni nekem.

    Hetek óta egyre nyugtalanabb vagyok, alig tudok aludni, csak forgolódom és bámulom a plafont egész éjjel. Nincs különösebb oka annak, hogy idegeskedjek, nem mondnám stresszesnek sem ezt az időszakot, mégis valami rossz érzésem van, úgy érzem magam belülről szétfeszít valami, mintha "zakatolnék", mint egy régi gőzmozdony, és sehol nem találom a helyem.

    Van valami okom aggódni? Érezhetek valamit ami esetleg bekövetkezik, vagy én változom valamerre?

    Te látsz valamit?

    A születési adataim: 1986.06.26., 23:30, Nagyatád

    A segítséged előre is köszönöm!

     

    Dominó

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  22. 2010. november 2. 08:49105.

    Kedves Nenus jósnő!

    Egy idős ismerősünk 1931 07 20 lehetséges gyógyulásáról szeretnék tudni, mert nagyon súlyos beteg. Köszönöm.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  23. 2010. november 2. 08:44104.

    Kedves Nenus!

     

    Van egy hatalmas problémám, ami miatt már korábban voltam jósnőnél, de úgy érzem, nem nagyon jött be amit korábban megjósolt.

    A problémám a következő:

    Én 1985.02.28.-án születtem. Már 8 éve élek egy kapcsolatban (Ő 1979.11.16) . Elég sok problémánk volt az utóbbi pár évben. A problémák úgy érzem mind a kettőnk viselkedéséből adódnak. Kb. két éve megismerkedtem egy személlyel (1986.08.16), aki szorosabb kapcsolatot szeretne velem létesíteni.

    Úgy érezem, én is akarom, de mivel párkapcsolatban élek, nem tudom, hogy merjek-e lépni? Félek, hogy jó döntés-e belevágni egy új kapcsolatba, ha belevágok, az költözéssel is járna, ugyani kb. 150 km választ el kettőnket. Ebben kérném a segítségét. Amennyiben megtudja mondani, hogy van-e még közös jövőnk jelenlegi párommal, vagy a másikkal lenne? Vagy esetleg egy harmadikkal?

    A másik kérdésem a munkahelyemmel kapcsolatba lenne. Jelenleg van egy viszonylag stabil munkahelyem, viszont a fizetésem nem mondható jónak. Most lenne egy külföldi munkalehetőség, kiemelkedően magas fizetéssel, viszont ez kemény fizikai munkát igényelne. A kérdésem, hogy váltsak-e munkahelyet?

    Ezeken kívül, amennyben lehetséges, kíváncsi lennék egészségi, anyagi, családi állapotokra.

    Köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_896286
    Torolt_felhasznalo_896286
    2010. november 2. 08:28103.

    Szia!

     

    Kérdeznék én is, remélem tudsz majd válaszolni :)

    Régóta várunk gyermekre, mi az oka, hogy nem jön, mit kell tanulnom/tanulnunk ebből?

    Decemberre lakhatási engedélyt kell kapjunk, sikerülni fog?

    1978.09.17.

     

    Nagyon köszönöm!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  25. 2010. november 2. 08:19102.

    Kedves Nenus! Azt szeretném megtudni, hogy fel tudom-e nevelni egészségben a kislányomat, aki most lesz fél éves. Konkrétan a saját egészségemre gondolok, mostanában nagyon sokat foglalkoztat ez a gondolat. (Sokszor volt, hogy rossz dolgokat, haláleseteket előre megéreztem, és most kicsit félek emiatt, mert most is rossz érzéseim vannak.)

    Jelenleg nincs komoly egészségi problémám, de lehet, hogy egy sürgős életmódváltás kellene (dohányzás miatt). Amíg nem késő. Nálunk nem volt rákos a családban (kiv. nagymamám nővére), inkább szívbetegségek vannak.

    Én születtem: 1978.08.29. 04:00, kilányom: 2010.05.14. 11:04

    Köszönöm, ha van időd válaszolni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     

Címlap

top