Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Házasságban szex nélkül!

Torolt_felhasznalo_214342
Torolt_felhasznalo_214342
Létrehozva: 2011. június 21. 09:39
Kedves lányok, fiúk!

A topic címe ez is lehetne: A házasságunk jó, de sajnos nincs szex!
Már nem is emlékszem mióta gondolkozom, hogy megosztom valakivel, bánatomat, örömömet. Kb. 2 éve havi szinte elkezdtem fogalmazni örömömet, bánatomat, de mindig arra jutottam, hogy csak is ismeretlennel osztanám meg a mondókámat.
Mivel ezen a fórumon olvastam a legtöbb „sztorit”, így gondoltam, ha egyszer rászánom magam, csak is itt fogom leírni.
Mivel csak is ezért a történetért regisztráltam ide magam, így úgy gondoltam, hogy a nevemet inkább nem mondanám, hanem legyek mondjuk, Ádám és a feleségem mondjuk Éva.
Éva: 38 éves, Ádám: 45 éves.
Ádámnak ez a második házassága, de ez már 11 éve tart.
Ez a kapcsolat, azaz házasság, ha az elmúlt 2 évet nem nézem szinte 100%-os mindenben. (Azaz én mint Ádám így érzem)
Van egy 4,5 éves gyönyörű kislányunk, és, ha jól belegondolok innen indult az a bánat, amiért több esetben megfogalmazódott bennem, hogy ide jövök, leírom történetemet és kíváncsian várom jó és rossz véleményeteket.
A kislányunk megszületésekor, kedves anyuka úgy határozott, hogy a gyermekszobában alszik, mert az úgy jó lesz, közel kell lenni egy újszülötthez.
Kb. 2 év gyermekszobai alvás után, én mint apuka megkérdeztem anyukát, nem szeretne e visszaköltözni a volt közös szobánkba? A válasz, jajj még nem, miért nem jó ez így, jajjj úgy is te sokáig TV-zel, ő meg hamarább aludna, és amúgy is úgy horkolsz, hogy alig tudok elaludni. A horkolás miatt letettem szándékomról és maradtam külön a TV-szobába.

És akkor innen kezdeném azt, amiért elhatároztam, hogy írok és tanácsokat hallgatok meg.
A feleségem a Nők között jó Nőnek számít, míg Én a férfiak közt egy átlagos férfinak.
És akkor az elmúlt 2 évről írok már csak.
Gondolom, egyesek most fejükhöz kapnak, hogy úr isten, már megint egy férfi, akinek nem elég a SZEX? és csak elítélnek!
A kedves feleségem, akit hangsúlyozom, nagyon szeretek és nagyon büszke vagyok rá és arra amit eddig tett, sokat tűrt nekem, nagyon jól neveli közös gyermekünket, nagyon jól vezeti a családi háztartás. De egy dolog nincs meg köztünk az a bizonyos SZEX.
Az elmúlt 2 évben ha sokat mondok 2-3 hetente van köztünk kapcsolat, az is csak is akkor, ha én kezdeményezem, próbálom szobámba éjszaka átcsalni. Én már arra sem emlékszem az mikor fordult elő, hogy Ő oda jött volna hozzám és azt mondja, gyere drága bújj hozzám és legyünk együtt.
Ebben a 2 évben, több próbálkozásom volt, hogy valamivel fellendítsem a szexet kettőnk között, de szinte mind reménytelen volt.
Ugyan már egyszer írtam, hogy innen jön a lényeg, de most is azt mondom, itt jön a második lényeg.
Az utolsó 2 évről beszélve!
A kettőnk közti viszony viszont nagyon jó! Bárhová megyünk, ha csak otthon vagyunk, vagy csak telefonon beszélünk, mert az napi szinten elég sok, legalább 3-4 szer szoktunk naponta telefonon beszélni, ezekben az esetekben bárki hallaná, látná, azt mondja nincs köztünk semmi probléma.
Ez így is van Ő részéről nincs is, legalább is azt mondja.
Lehetett volna ezt a levelet sokkal rövidebbre fogni és rögtön a lényeget kérdezni tőletek, de az lehet, hogy nem lett volna érthető.
Tehát: Mit csináljon egy férfi, aki nagyon szereti a feleségét, azaz a családját, mert van egy közös kislányunk is, ha az a szex amit a felesége ad, nyújt neki, az nagyon kevés!!!
És itt nem csak a szexre gondolok, hanem inkább egy jó szeretkezésre, gyengédségre!
Ha ezt olvasva valaki megkérdezné, próbáltam e vele ezt felnőtt módjára megbeszélni, akkor a válaszom, hogy IGEN, több esetben is neki fogtam.
A válasz, ami nekem nem esett jól, hogy drágám, hidd el nagyon szeretlek, de én nem vagyok szex mániás, és nem kívánom a szexet, legalább is nem annyiszor, mint ahogy te gondolod…
Én csak annyit mondtam, ez rendben, de értsd meg kedvesem, hogy a 2-3 hetente az egy alkalom az nem csak nekem, de másnak is kevés lenne. Sajnos minden ilyen jellegű megbeszélésem egy úgynevezett mosolyszünet lesz belőle, azaz Ő úgy megsértődik, hogy a következő hétben alig-alig szól hozzám és mindig azt hajtogatja, hogy ha nekem ez ennyire rossz, miért nem válok el tőle, sőt az utóbbi időben, inkább azt mondja, ha akarom váljunk el, de ő ezen nem tud változtatni.
Gondolom, eléggé össze-vissza írok, de most ami eszembe jutott azt írtam le.
Mondtam neki, drágám, emlékszel 2 hónapja voltunk külföldön 1 hetet szállodába aludtunk, és úgy jöttünk haza, hogy egyszer sem voltunk együtt! Erre Ő tényleg, jajj nem is emlékszem, háát miért nem kezdeményeztél?

Ami bennem is megfogalmazódott:
Lehet, hogy megcsal? Akár lehet, de nem hinném, legalább is szeretném nem hinni.
Jár dolgozni, ahol 90% nők és 10% férfiak dolgoznak, mindig ugyanabban az időben megy dolgozni és ugyanabban az időben jön haza, persze ettől még bármi megtörténhet, de én hiszek benne.
Még én sem csaltam meg, DE sajnos egyre többet gondolkozom róla, hogy vajon mi lenne, ha…
Kedves Hölgyeim, akár Uraim, mondjátok meg, mit kéne másképp csinálnom, adjatok ötletet, hogy kapom vissza azt a feleségemet, amit annó megnyertem és elvittem…
1-1    mondat is lehet tanulságos, ezért várom ötleteteket.

Ui.: Elválni nem szeretnék, de sajnos már ezen is gondolkoztam…
  1. 2011. június 21. 21:30276.

     "házasságunk jó, de sajnos nincs szex!"

     

    ????????????  ez számomra ellentmondás!! hogy lehet szex nélkül jó  egy kapcsolat??????????

     

    ha annyira jó lenne akkor a levelet nem azzal a mondattal zártad volna,  hogy már gondolkodsz a váláson is............. 

     

    nekem elég sarkos a véleményem:

     

    a feleséged nem szeret, ennyi!!!

     

    ha szeretne szexelne veled és pont!!!!! 

     

    arról nem is beszélve, hogy ha a szerelmem panaszkodik hogy valami baja van akkor nem sértődéssel reagálom le  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  2. 2011. június 21. 21:30275.

    Kedves "Ádám" :)

    Egy kicsit késön vettem észre a topicodat és remélem még mindig csak filózol és talán az én kis véleményem még bele fér ide...

     

    Nos, esetünk 100%-ossan megegyezik, néhány pont eltéréssel szinte úgyanez történt velünk is. A fiam ma már 13 lesz és a válláskor éppen alig a 2 öt lépte át... 

     

    Mindig is szerettem volna egy gyereket, de a fiam túl korán jött, 24 éves voltam csak. Túl korán és egy olyan nötöl akivel abszolute nem volt egyforma a vérmérsékletünk... Én voltam a gyujtó pont, Ö meg néha félig aludt közben mert hulla fáradt volt és agyon stresszelte magát a korházban mert mindenki helyett dolgozott... otthon meg mint a leengedett lufi olyan volt. 

     

    Nagyon megértlek milyen megalázó érzés behúzott farkal szexért könyörögni és egy kis közelségért. Nagyon is tudom milyen gondolataid vannak. Engem mindig arra tanítottak hogy meg kell a gondokat beszélni így én is ezt tettem... de nem kaptam választ. Nem tudta, fáradt, nincs kedve, nem tudja miért stb... Elkezdtem mérlegelni én is hogy megcsalom, lett is volna rá alkalom, de egy áldott jó lelke van és szembe is köptem volna magam ha ezt megtettem volna. Már a gyerek elött lépni akartam, de hirtelen terhes lett... a fél év alatt egyszer szeretkeztünk... micsoda mák úgye? Jött a baba hát maradtam...még 3 évet.... és a végén kipakoltam neki mindent és elmondtam hogy nem birom ezt pasi vagyok és kell egy nö... aki szeret aki gyengéd, aki hozzám bújik akit átölelhetek és érezhetem hogy kíván és oda van értem... 

    Elköltöztem és egy hónap alatt 17 kilót fogytam mert szinte nem ettem semmit és bántott a kisfiam hiánya... mindig jó apa akartam lenni és most mi lett? Egy csomó idöt elveszítettem az életéból mert az Exem úgy mond "majom" szeretettel neveli és nem érti meg hogy én is szeretnék a fiammal lenni... A fiam persze ragaszkodik az anyjához és úgy kell néha térden csúsznom hogy jöjjön már el hozzám is egy napra... 

    Így kész tényekkel a kezemben... azt ajánlom neked kedves "Ádám", hogy csapj a lovak közé, müvelt, tanult embernek nézlek az írásod alapján. A szíved is a helyén van, találsz egy jó kis csajt magadnak és éld az életed. Egy jó tanács még, az új növel légy öszinte és ne hitegesd, ne igérj neki házasságot és kacsa lábon forgó palotát. Légy hozzá kedves, megértö, segítökész és lásd benne a NÖT. Sok olyan szingli anyuka van aki nem akar egy pasit mert már van egy két gyerek, de nagyon jól esne neki néha egy kis odafigyelés összebújás gyengédség... úgy hetente 1x 2x ... kombinálva a 3 heti Évával már egésszen helyben is lennél :) 

    Éva egy idö útán vagy beindul ha hanyagolod vagy éli tovább így az életét ... de azért egy szex mentes év útán vennék neki egy nagy pezsgöt... és gratulálnék neki... Drágám egy éve már nem volt szex közöttünk úgy milyen gyorsan múlnak a napok ;)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  3. 2011. június 21. 21:19274.

    Nagyot tévedsz! De nyilván nem ismersz, nem tudhatod.

     

    Az anyám egy rosszindulatú, hisztis, akaratos nő. Az apám mégis vele maradt, mert minket (gyerekeket) jobban szeretett, mint saját magát. Én is többször kérdeztem, hogy miért nem válik el anyámtól, mire azt mondta, hogy soha nem engedné, hogy más férfi neveljen fel minket ő pedig csak hétvégi apuka legyen. Baromira becsülöm ezért, arról nem is beszélve, hogy most megfordult a helyzet, apám lett elviselhetetlen, anyám meg normális és tűri őt. 43 éve házasok, együtt örülnek az unokáknak és élik a nyugdíjas éveiket. Hová váljanak már? Fura az élet :-)

    előzmény:
    Tiheli (163)
    2011-06-21  13:32
  4. 2011. június 21. 21:07273.

    Teljesen igazad van, csak hogy más lenne a gyerek fekvése, ha a kapcsolatban résztvevők felnőtt módjára kezelnék a kapcsolatukat. ha ismernék önmagukat, működésüket fizikailag, érzelmileg, szellemileg és így választanának párt maguk mellé....

    Én mindig azt szoktam mondani, hogy amikor hazamegyek munkából, barátnőtől, boltból stb. akkor otthon bezárom magam mögött az ajtót és a családommal foglalkozom. Amikor elmegyek dolgozni, a munkámra koncentrálok, ha barátnőzöm őrá figyelek...stb. Miért kell mindig máshol lenne, mint ahol testben, lélekben, szellemben éppen vagyunk.....? 

    előzmény:
    PG13 (248)
    2011-06-21  18:14
  5. 2011. június 21. 21:04272.

    Volt egyszer egy pasi :)

    Kb 1-2 évet beszélgettünk, és fél év után már rezgett köztünk valami. Én akkor eltűntem fél évre, mert a pasinak felesége volt, ebbe én nem akartam részt venni. Fél év utánis irogatott nekem, majd egy unatkozós estén felvettem a fonalat,ahol abbahagytuk onnan.

    Akkor már találkoztunk is 1-2 alkalommal, de csak távolságtartó találkozások voltak muszájból.

    Majd egyszer egy beszélgetés után mondta, hogy átjön hozzám. Korábban megkérdezte, de akkor határozottan mondta, hogy ő akkor márpedig most jön és kész.

    Majd azt mondta nekem, hogy mindketten tudjuk, hogy sokkal több van már köztünk, mint barátság, de ő annál sokkal többre becsül engem is és feleségét is (akivel már az utolsó 2 év semmilyen nem volt) hogy mi most titokban, csalva-lopva találkozgassunk. Ő úgy döntött, mielőtt még bármi is lenne köztünk, elköltözik a feleségétől, aztán meglátjuk. 

    2 nappal később már szolgálati lakásban lakott, 3 nap múlva meg összeöttünk :) 

    előzmény:
    plüssmackó (239)
    2011-06-21  15:59
  6. 2011. június 21. 21:00271.
    Hú, fura olvasni más "szájából" a saját gondolataimat....:-)))))
    előzmény:
    pinkpearl (240)
    2011-06-21  16:10
  7. 2011. június 21. 19:57270.

    "Az olyan asszonyok, mint a te feleséged nyitogatják az olyan topikokat, hogy, megcsalt a férjem"...

     

    Sok igazság van ebben a két sorban.

     

    Pedig Apuka csak a fölösleget viszi el, azt, ami az Asszony pajtásnak nem kell...

     

    :-)))

     

    előzmény:
    bucimanci (208)
    2011-06-21  14:19
  8. 2011. június 21. 19:32269.

    Végre egy no aki felvállalja!!!!! Azt hittem eddig hogy nálam van valami gond amiért így gondolom!

     

    Amíg a másiknak (partnerunknek ) nem okozunk fájdalmat addig miért ne?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_308966 (149)
    2011-06-21  13:19
  9. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 19:22268.

    Az élmény-detto:DDDDD

     

    Cupp

    előzmény:
    PG13 (267)
    2011-06-21  19:18
  10. 2011. június 21. 19:18267.
    De, most komolyan, tudok valamiben segiteni?:DDDDDDDDD
    idézet:
    Tati* (261)
    2011-06-21 19:10:28

    Hat....ha annyira akarod, felreteszek neked egy lapatot az asashoz.....hozd a ferjedet is....hatha ot is lehet hasznalni valamire, hahahaha-)))))

     

    Na megyek.....elmeny volt a mai talalkozas veled-)

    Megszepitetted a reggelemet-)

     

     

    Szia-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907450 (261)
    2011-06-21  19:10
  11. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 19:16266.
    Ásd is gyorsan, hogy csobbanhass egyett:DDDD csak nem megakarsz hívni:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD azért emlegeted ennyire?:XD
    előzmény:
    PG13 (264)
    2011-06-21  19:15
  12. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 19:15265.
    Csak tudnám miért vagy ennyire féltékeny:DDD
    előzmény:
    PG13 (262)
    2011-06-21  19:12
  13. 2011. június 21. 19:15264.
    Ah, feneket-) Nagyon jo kedvem van, csorognak a konnyeim a nevetestol-) Kell is valami ami feldob, mert mindjart mehetek negyven fokba kertet asni a medencenek....ah, az faj!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907450 (260)
    2011-06-21  19:09
  14. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 19:14263.

    Már megint magadból indulsz ki, itt vihogok-amúgy, hogy képbe legyél:DDDDDD

     

    Ha dühös vagyok, sosem ütök hangulatjelet:)

    előzmény:
    PG13 (262)
    2011-06-21  19:12
  15. 2011. június 21. 19:12262.

    önmagadról beszélsz? bizonyára:DDD

     

    Fogadd őszinte sajnálatomat:)

     

    idézet:
    Tati* (256)
    2011-06-21 18:57:30

    Jajajajaj, nagyon jo-))))

     

     

    En nagyon csipem am az orokos DDDDD betuidet-) Tedd ele az X-et is....mar megfigyeltem, olyankor szoktad amikor ulsz a gep elott, es mar valoszinuleg megut  a guta-))) Rendszerint olyankor amikor mar valaki vegkepp majmot csinalt beloled-))) Meg kell mondjam, nem valami megerolteto dolog, adod magad hozza-)))

     

    Na, most sajnom mennem  kell, megjottek a munkasok, felallitjuk az uszomedencet. De kesobb majd meg benezek, gondolom addira mar ugy is torolve lesz, szoval ha hozzaszolsz legyszi kuldd el privibe is, nem szeretek sosem kimaradni abbol, ha valakit megut a guta-)

     

    Orulok nagyon, hogy rendben a szexualis eleted, gondolom a ferjede is, nem????? Rendben tartjak a lanyok?

     

    NO, most johet az XDDD,  gondolom ezen a reszen nevetsz a legjobban-))) En is-))) hihihihi-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907450 (256)
    2011-06-21  18:57
  16. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 19:10261.
    De, most komolyan, tudok valamiben segiteni?:DDDDDDDDD
    előzmény:
    PG13 (259)
    2011-06-21  19:05
  17. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 19:09260.
    Neked mi bajod van?:XD Mesizel, és azért vagy hoppáré?:DDDD
    előzmény:
    PG13 (259)
    2011-06-21  19:05
  18. 2011. június 21. 19:05259.

    "Én el vagyok a bőrőmbe, sok sok 40-es nőt ismerek, és nem frigidek. kiegyensúlyozott szexuális életet élnek. Ezért nem kell irigynek lenni, és rosszindulatú gúnyos szöveget nyomni."

     

     

    Jesszusom, milyen korokben mozoghatsz te, hogy ennyire tudod, mennyire kiegyensulyozott valakinek a szexualis elete a kornyezetedben. Ti masrol sem beszeltek?

     

    En is nagyon sok negyven koruli not ismerek, de halvany gozom sincs rola, hogy milyen a hazaseletuk. Az az igazsag, hogy mi nem vagyunk vallasosak, igy aztan altalaban mas temat talalunk, nem azzal foglalkozunk, hogy ki hanyszor es hogyan orul a ferjevel-)))

     

    Hogy szokott tortenni egy ilyen beszelgetes? Mittudoemen leultok kavezni, es mikor ontitek a kaveba a cukrozott suritett tejet, ihletet ad a dolog, es megszolal mondjuk az ismeros, jaj, kepzeld tegnap megint olyan jot oralszexeltem a ferjemmel? Hm....nem rossz, lehet beallok Jehovanak, ha ez igy mukodik-))) Imadom az oralszexet-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907450 (250)
    2011-06-21  18:29
  19. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 19:01258.
    Már megint magadról irsz, pont ajánlani akartam, hogy szerezz egy boxzsákot:DDD jobban jársz:)
    előzmény:
    PG13 (257)
    2011-06-21  18:59
  20. 2011. június 21. 18:59257.

    hihihihi-))))

     

    Latod, ha rendben lenne a szexualis eleted, akkor most sokkal kiegyensulyozottabb lennel, nem pedig ilyen kis meregzsak-))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907450 (250)
    2011-06-21  18:29
  21. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 18:57256.

    önmagadról beszélsz? bizonyára:DDD

     

    Fogadd őszinte sajnálatomat:)

     

    előzmény:
    PG13 (255)
    2011-06-21  18:55
  22. 2011. június 21. 18:55255.

    Ah, dehogy-)

     

    Csak a vilagit a lanynak a szajaban a negro, kinyilatkoztat mintha o lenne az Isten, hat ez a gol kihagyhatatlan volt.

     

    Nem tudom mennyire lehet frigid vagy nem frigid valaki, de gondolom nem a vegtelennel merheto egy olyan ember szexualis kepessege, akit fuvel faval csal az a ura-))) Nem tudom mi oka lehet ra egy igazan jo mellett-))) hahaha-)))

     

    Arrol meg tovabbra is az a velemenyem, ha valaki no letere ennyire nagyon jol tudja, mennyire frigid a 40 eves korosztaly, az valoszinuleg hasznalja oket. De meg igy is tevedhet.

    Modern vilagot elunk, nem ertem miert kell titkolnia.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144923 (252)
    2011-06-21  18:39
  23. 2011. június 21. 18:46254.

    Kisebb vagy nagyobb mertekben minden gyereket megvisel a valas, meg akkor is, ha ezaltal esetleg a pokolbol, a mindennapos veszekedesekbol menekul meg. Itt pedig errol szo sincs, ugy tunik, minden mas tekintetben ez egy nagyon jo kis csalad. A gyerekek valasnal altalaban onmagukat hibaztatjak. Nem nezek most vissza, de ugy emlekszem itt egy negy ev koruli gyerekrol van szo.

     

    A gyereket nem csak a valas viselne meg, az egyuttmaradas is. Ezek a problemak idovel melyulhetnek, es meg a ha mindennapok ragyogoak is, valaki mindenkeppen elegedetlen lesz. A gyerek erzekeny muszer. Nem tudja es erti mi tortenik, nem tudja miert, de hatarozottan erzi, ha valami nincs rendben.

     

    Egy gyerekevel egy szobaban alvo anyuka ad egy viselkedes format a gyereknek, amit esetleg tudat alatt kovetni fog felnott koraban. Most ez igy biztos nagyon jo neki, a szeretett anyuka ott van mellette allandoan.....de azert ez egy lenyomat is egyben, ami ott marad a lelkeben es esetleg kesobb majd amikor tobb mindent ert valaszokat keres ra....vagy o maga is kesobb igy fog viselkedni.

     

    Nem vagyok pszichomokus....csak mar eleg oreg ahhoz, hogy egy ket dolgot megertsek. A tobbirol kerdezzetek semiramist, majd o megmondja.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144923 (251)
    2011-06-21  18:31
  24. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. június 21. 18:44253.

    A fenéket:)A szövegéből igy jön le. Mintha azt súgalná, hogy én milyen vagyok, mert én nem vagyok frigid...

     

    Azért ne hogy már...:XD

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144923 (252)
    2011-06-21  18:39
  25. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2011. június 21. 18:39252.
    Ez így megy? Ha azt akarom, hogy valaki frigid legyen, akkor az lesz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907450 (250)
    2011-06-21  18:29

Címlap

top