Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pártalálás - tényleg.....

Torolt_felhasznalo_479599
Torolt_felhasznalo_479599
Létrehozva: 2004. szeptember 23. 10:34
PÁRTALÁLÁS, TÉNYLEG ILYEN NEHÉZ??
A véleményetekre lennék kíváncsi.
(én hála istennek már megtaláltam a páromat, ha nem lenne "Ő", nem is tudom, h. fognék a "témához".)
Kolléganőm (nevezzük Évának) velem egyidős, tehát 29 éves. 1 éve ért vége egy komoly 5 éves párkapcsolata. Azóta semmi. Kezdemények így is, úgy is (még a netes társkeresést is megpróbálta) voltak, de csak nyámnyila, sérült, frusztrált, önbizalomhiányos, vagy éppen holt erőszakos férfiakkal akadt össze. Most is egyedül van. Nem értem ezt, mert Éva helyes, kedves, értelmes, ráadásul alkalmazkodó lány.
A környezetemben nagyon sok pártalan (fiatal) nőt látok (érdekes ffit nem nagyon...), de már a szinglijelenséggel tele van a hócipőm. Nem a probléma megoldását várom (az úgysem menne) csak véleményeket a jelenséggel kapcsolatban!
  1. Torolt_felhasznalo_907967
    Torolt_felhasznalo_907967
    2004. szeptember 23. 11:2326.
    Ha a homlokodon egy cetlivel sétálnál, hogy "egydül vagyok és társat keresek", akkor is rengeteg barom odamenne hozzád az utcán. De mivel nincs cetlid, nem tudják és nem zaklatnak. A neten van egy bemutatkozó oldalad (cetli) és ugyanezek látják és zaklatnak. De ez nem jelenti azt, hogy mindegyik rádkereső elmebeteg és benned van a hiba! Ez a műfaj sajátossága.
    Nekem mindig az a randi sikerült a legjobban, amikor nem vártam semmi különöset az egésztől - kellően laza voltam. Gyagyákat meg ki kell szűrni már az elején.
    előzmény:
    E73 (20)
     
  2. 2004. szeptember 23. 11:2225.
    jó, jó, csak szerintem normális keresôk is vannak, mindkét oldalon, és nem normális körülmények, ami miatt nem találkoznak:)))

    Volt már rá idôm, hogy a hibáimra más is rámutasson, magam is elemezzem.
    Nem a férfiakat okolom ezért, hanem a lehetetlen helyzet bosszant.
    Annyi azonban biztos, hogy nagyon sok mostani férfiú él az öncsodálatában és elkényelmesedett, elveszik csak az ember lányának a kedvét az ismerkedéstôl, sajna.
    előzmény:
    -csippi- (21)
     
  3. 2004. szeptember 23. 11:1824.
    aha. én is így gondolom.
    előzmény:
    acin (23)
     
  4. 2004. szeptember 23. 11:1823.
    Valahol félúton akadt el ez az egész. . .
    előzmény:
    -csippi- (21)
     
  5. 2004. szeptember 23. 11:1422.
    igen, azt hiszem az ismerkedési "tér" hiányával van gond, meg a hiányzó térlakókkal:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907967 (14)
     
  6. 2004. szeptember 23. 11:1321.
    értelek én csak egy picit horgolódom, jó?:)))
    szóval azt mondod, hogy akkor ne is a párkereső magunkban keressük a hibát? hanem feltétlenül a férfiakban kell?
    előzmény:
    pecorino (19)
     
  7. E73
    E73
    2004. szeptember 23. 11:1020.
    Én már lassan 1, 5 éve keresem az "igazit", és azt hiszem semmilyen formában nem vagyok defektes:)
    A másfél év alatt csak kettő komolyabb kezdeményezés volt, de valami miatt mindkettő befuccsolt. Ebből az egyik (a komolyabb próbálkozás) interntes volt, így már éppen kezdtem volna hinni abban, hogy nem is olyan hülyeség ez az internetes keresés, de megcáfoltak az események:(( Szerintem egy csomó olyan társkereső van aki nem is gondolja komolyan, csak "keresgél", így az aki tényleg keres rengeteg rossz emberrel kerül össze.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479599 (10)
     
  8. 2004. szeptember 23. 11:1019.
    kicsit megkésve reagálnék a 7-re:

    -én sem "minden áron" és kétségbeesetten keresek, mégsem sikerül. . .
    -nem mindegyik szingli keresi a kifogásokat, mert aki már korábban is komoly párkapcsolatban élt, s 1-2 évet egyedül töltött, az igenis lehet kompromisszumképes.
    Az hogy, valakinek még nincsen szerencséje, mert nem talált rá a társára, az nem jelenti azt, hogy minden szingli ilyen lenne, ôk is lehetnek "normálisak":)
    előzmény:
    -csippi- (7)
     
  9. 2004. szeptember 23. 11:1018.
    :-))) nem csak egy volt, sajna. . . es mivel igazabol nem is fekudt neki ez a modszer, igy aztan egy ido utan elsikkadt a dolog. . . csakhat nincsen jobb otletem. . .
    en is tudom jol, h van akinek igy sikerul, az en baratom is keresett a randivonalon, mielott mi talalkoztunk volna, meg en is, aztan megis mashogy talalkoztunk. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907967 (14)
     
  10. 2004. szeptember 23. 11:0817.
    Milyen igaz!!
    :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907967 (14)
     
  11. 2004. szeptember 23. 11:0816.
    ja, meg annál már csak jobb lehet :)
    előzmény:
    Fekete_Ló (13)
     
  12. 2004. szeptember 23. 11:0815.
    :((
    :DDD leszel Te még kelepcében :)))))
    előzmény:
    Fekete_Ló (12)
     
  13. Torolt_felhasznalo_907967
    Torolt_felhasznalo_907967
    2004. szeptember 23. 11:0614.
    Ja kérem! Ha az embernek az első elmebeteg után elmegy a kedve az élettől, akkor az első bölcsödei nap után leölhettem volna magam! :-))
    A neten igenis lehet találni! Na, nem elsőre. . . De hímneműben is van olyan, akinek beszűkül a territóriuma és neten talál teret.
    előzmény:
    baxo (4)
     
  14. 2004. szeptember 23. 11:0613.
    ííígy igaz.
    loncsos, bozontosan a legjobb csajozni, mert akkor mindenmindegy:)))
    előzmény:
    -csippi- (11)
     
  15. 2004. szeptember 23. 11:0312.
    :))) de azok azok voltak! najó, igaz. inkább csak balfékek: mi a fenének vennének neki virágot, ha nem is ismerik?
    előzmény:
    -csippi- (9)
     
  16. 2004. szeptember 23. 11:0211.
    nem tudom - csak gondolom. pl. én is voltam úgy, hogy úgy éreztem baró jól nézek ki és nnna most tuttira úgymond bepasizok. hát nem jött össze. de ha nem így indulok neki, akkor bezzeg! :)
    előzmény:
    acin (8)
     
  17. Torolt_felhasznalo_479599
    Torolt_felhasznalo_479599
    2004. szeptember 23. 11:0210.
    Hát ez az. . . . Lassan olyannyira megszokja az egyedüllétet, és vele a teljes önállóságot, hogy kezdi már nem is igényelni a párkapcsolatot. Mert állítása szerint az csak újabb problémákat hozna az életébe.
    Nem akarok neki különösebben segíteni, és ezzel beleszólni az életébe, de nem értem, mert Éva szerintem pl. sokkal jobb természetű nálam, és ő mégsem, én meg mégis (szerencsére). . .
    előzmény:
    baxo (3)
     
  18. 2004. szeptember 23. 11:019.
    erről az jutott az eszembe, hogy kriszti lányommal a körúton jöttünk hazafelé, amikor mellé csapódott egy srác és azt mondta: te olyan szép vagy, hogy én ilyet még nem láttam. ezt el kellett hogy mondjam neked. esetleg megadnád nekem a számodat, találkozhatnánk?
    egy másik eset az volt, amikor egy szórakozóhelyen ünnepelték a névnapját és a társasághoz egyszercsak odaállt egy srác egy szál fehér rózsával és átadta neki, mert hallotta, hogy a névnapja van.
    szóval szerintem nem minden férfi, srác muja:)
    előzmény:
    Fekete_Ló (6)
     
  19. 2004. szeptember 23. 11:018.
    Én az ismerettségi körömben nem ezt tapasztaltam, bár lehet, hogy általánosságban ez az igazság :((
    előzmény:
    -csippi- (7)
     
  20. 2004. szeptember 23. 10:597.
    Talán azért van ez, mert esetleg _nagyon_ akar párt találni és mnt ahogy lenni szokott ez nem így műxik:(
    vagy ennek ellenkezője: talán igazából nem is akar magának párt, ezért könnyebben is talál kifogást, hibákat a férfiakban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479599 (1)
     
  21. 2004. szeptember 23. 10:576.
    "de csak nyámnyila, sérült, frusztrált, önbizalomhiányos, vagy éppen holt erőszakos férfiakkal akadt össze. "

    én meg csak aranyos kedves lányokkal találkoztam , úgyhogy nemértem a dolgot :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479599 (1)
     
  22. 2004. szeptember 23. 10:555.
    IGEN :((
    Szerintem mindenkinek a közvetlen környezetében van vagy fél tucat kb. 27-37 év körüli egyedülálló, ám de kedves, helyes, értelmes, csinos stb-stb. nő. :((( Ez valós jelenség (ahogy Te is írtad), de hiába bármilyen vélemény, ez van. Sokan, sok helyen, sokféle képpen kutatták és kutatják az okát, de nem hiszem, hogy lenne "megoldás" :(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479599 (1)
     
  23. 2004. szeptember 23. 10:544.
    jah, es en hulye probaltam segiteni neki, felirattam a randivonalra, meg ilyenek. . . . hat nagyon gaaaaz volt. . . . randizott egy elmebeteggel. . . nem csoda, h elment a kedve. . . .
    előzmény:
    baxo (3)
     
  24. 2004. szeptember 23. 10:523.
    nekem is van egy baratnom, aki mar evek ota nem talal senkit. . . . pedig jo csaj lenne. . . az a baj, h egyre jobban megszokja igy, egyedul, es lassan mar nem is hianyzik neki. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2004. szeptember 23. 10:512.
    ugyan azt tapasztaltam én is a netes társkereséssel kapcsolatban . . . . már csak röhögök és nem tudom komolyan venni a dolgot:-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479599 (1)
     

Címlap

top