Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szegediek!!!

carmella
Létrehozva: 2002. augusztus 28. 14:01
Arra gondoltam, miért ne lehetne nekünk is egy fórumunk. Csak beszélgetni arról ami eszünkbe jut, ötleteket, tanácsokat adni egymásnak. Együtt jobbak vagyunk! Nos van itt még szegedi rajtam kívül?
  1. 2009. december 2. 21:177051.
    Amúgy százas vagyok... csak ez a fejfájás ne volna. Leírtam a kérdést,  utána megnéztem a lapodat. Príma. Ettől függetlenül gyere.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. december 2. 21:147050.

    Szia, nem mersz közénk jönni? Harapunk, csípünk, rúgunk, de azért nagyon kellemes társaság vagyunk ám.

     

    Mit lehet rólad tudni?

    előzmény:
    egérkés (7041)
    2009-11-25  14:32
  3. 2009. december 2. 21:117049.

    Ha az urad téged akar, akkor azt olcsón megúszod.

     

    Van valami elképzelésed neki? (A kívánságán kívül?) Nekem annyira rossz, hogy olyan hobbija van, amihez mindent saját maga megvesz. Ráadásul olyan dolgok, amikhez lövésem sincs, tehát agyalhatok máson... Mondjuk az egyik szülinapjára befizettem a thai masszázsszalonba, hűűű, látni kellett volna az arcát. (Alapból nehezen oldódik, ezért könnyesre röhögtem magam, mikor elmesélte, miken ment keresztül. Teli vagyok jóindulattal, mi? De végigcsinálta hősiesen, amiről napokig mesélt mindenkinek.) Na, persze, ilyeneket nem lehet elsütni karácsonykor,de azt hiszem valami apróság lesz,mert más, nagyobb jellegű terveim vannak és az bőven elég kiadás. (Utazás)  Nekünk is van néhány térképünk, én is szeretem böngészni őket, mindig felfedezek "újdonságokat". Meg levonom a tanulságokat: mennyit elfelejtettem már.Szerintem jó ötlet, vegyél te is térképet, hajrá...annyifélét lehet kapni.

    Nálunk a "bővebb" családban szerencsére nem ajándékozunk nagy értékben, inkább jelképesen, mondhatni a fa és a szokás miatt. Ezzel megspórolok néhány nap bosszankodást, szitkozódást,lábam letaposását, anyám emlegetését új beosztásban, felöklelést...  Szóval csak a gyerekeknek kell venni ezt-azt,szerencsére a tippeket megkaptam, nem lesz nehéz dolgom. A fiam meg új mobilt szeretne, ez még szervezés alatt. 

     

    Andi, fiadnak hogy tetszik a suli? Nem csalódott? Jól kijön az oszitársakkal? Jegyek?

     

    Leírnád azoknak a házi készítésű finomságoknak a receptjét, amiket csinálni akartok a fiaddal? Köszi előre is.

     

     

    Mesi, te meg nagyon el vagy veszve... vagy megvesztek érted a pasik?

     

    Bogi, nézegetem ám a fotókat a gyerkőcről, annyira édes pofi. Lécci te is írd meg,hogy miket csinál Nándi baba!!

     

    Puszi mindenkinek, ugye milyen sokat írtam? Oké, köszi a vállveregetést, megyek aludni. Ugyanis tegnap nem bírtam elaludni csak hajnali 2-kor és ez engem úgy látszik kiüt. Meg ez a fránya fejfájás.

    Puszi mindenkinek, karácsonyig azért írjatok ám!!!

    G

     

    előzmény:
    Hustia (7048)
    2009-11-27  13:35
  4. 2009. november 27. 13:357048.

    Halihó!

     

    Persze Gabikám, nagyon szívesen elmegyek Veled. Éppen ma akartam elmenni, de az uram itthon volt szabin, és vele kellett foglalkozni. Segítettem a favágásban, én szedegettem össze a repkedő darabokat. Meg nyaggatott, hogy üljek ki vele a padra, mert éppen odasüt a nap... Hát, jó. Mondjuk 20 percig bírtam csak, de közben járt az agyam, hogy ezt meg azt kellene csinálni... Nem tudok tétlenül ücsörögni.

    Mi kimegyünk a karácsonyi vásárba, de csakis a sült gesztenye miatt, no meg a kürtöskalács... Ez már hagyomány, hogy egy késő délután a barátnőm, a fiam és én, veszünk kürtöskalácsot, és séta közben megesszük. Így megy ez 2005 óta.

    Karácsonyra még nem találtam ki az ajándékokat. Borsódzik a hátam az egész felhajtástól. Sztem megint bonbonokat fogunk gyártani a gyerekkel. Finom is, egyedi, saját készítésű és mindenki szereti.

    Egyedül a gyereknek gondoltam ki ma, hogy nagyon üres az íróasztala feletti falrész, és oda vennénk egy szép térképet. Szereti nézegetni az atlaszokat, ez hasznos is, szép is... Erre gondoltam. Anyukámék meg megkapták előre az ajándékot (számítógép), úgyhogy ezen már nem filózok. Az uramat kérdezte ma mit szeretne, azt mondta, hogy engem. Erre vajon mit lehet válaszolni?????

    előzmény:
    bogyo31 (7047)
    2009-11-26  20:03
  5. 2009. november 26. 20:037047.

    Mesi: Mi lesz az ajándék??? Csak nem gyűrűűűűűű?

     

    Laci megbékélt? Vagy zaklat?

     

     

     

     

    Andi, eljössz valamelyik pénteken turiba velem? Nekem nincs szemem hozzá. De vásárolni meg szeretnék.   Holnap meg lehet, hogy megyek fodrászhoz, ami egyáltalán nem esik útba.   Pulikutya effektus. Fúj. Úgy nézek ki, mint egy rokker. Brrr.

     

    A tanulásra hasalj rá, nem sok van már hátra (hihihi), utána abba se akarod hagyni!! 

     

     

     

    Készültök a karácsonyra? Mik lesznek a meglepik? 

     

    Nekem annyira nem hiányzik a tömeg, idegbeteg emberek, gagyi választék, mű.. (szabadon beilleszthető bármi), legszívesebben kiköltöznék tanyára és ott vészelném át ezt a hisztériát. És hatalmas veszélyben vagyok a keróval. Akár ma, de résen voltam!

    Hétvégén meg megyünk babalátogatóba, de jó lesz nekünk.

     

    Legyetek bőbeszédűek, írjatok!!

    Pusszancs 

     

    előzmény:
    Laruku (7046)
    2009-11-26  19:27
  6. 2009. november 26. 19:277046.

    Sziasztok :)

     

    A szerelem az halad,sőt egy két elejtett szóból sejtem a karácsonyi ajándékot is...

    Most fogok hétvégén anyumhoz költözni. Furcsa lessz és hiányozni fog ez a hely,de ez van :D

     

    Most rohanok,majd írok még 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. november 26. 10:437045.
    Nahát! Milyen jó fej nyuszid van!!!!!!!!!
    előzmény:
    egérkés (7041)
    2009-11-25  14:32
  8. 2009. november 26. 10:397044.

    Hello Csajszikák!

     

    Üdv Egérke!

     

    Gabikám! Isten őrizz, hogy pulikutya kinézeted legyen!!!

    A belváros meg tele van bálással, már minden második üzlet turi....

    Mondjuk nyilatkozni nem nagyon tudok róluk, mert én csak a Kossuth L. sgt-on levőbe járok mikor van egy kis szabadidőm. Két héttel ezelőtt bementünk a Bartók téren, az árkád alatti üzletbe, Dani fiamnak akartam zakót nézni (gyakran mennek színházba), de 9-15 ezer Ft-ot kértek érte!!! Akkor inkább megveszen újonnan! Tudom, hogy a buszmegállóban is van üzlet, de ott dolgozik egy régi ismerős, akivel nem szeretnék beszélgetni, találkozni. Már a bálás elég drága, igaz ki lehet fogni jó cuccokat, de az én méretemben nem nagyon vannak ruhák, viszont a Kossuth L. sgt-i üzletből mindig hatalmas pakkal jövök haza, és még eddig sosem fizettem 1000,- Ft-nál többet (péntekenként a kilós részben 200 Ft / kg).

     

    Mesike, tényleg, merre jársz? Elbódít a szerelem?

     

    Tanulás? Hát, ja. Múlt héten fejeződtek be a negyedéves beszámolók, most meg folyamatosan írjuk a tételeket, alig győzöm... Rohan sz idő, és egyre jobban izgulok, mert sok a hiányosság... De bizakodom, mert ugyebár szerencse is van a világon...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. november 25. 14:457043.
    Gyere nyugodtan, szívesen látunk. Várom a telefonszámot, próba szerencse.
    előzmény:
    egérkés (7041)
    2009-11-25  14:32
  10. 2009. november 25. 14:347042.
    Én tudok egy fodrászt, én nagyon szeretem, ahogy a hajamat levágja, ha gondolod priviben megadoma  számát! Azt sajnos nem tudom mennyiért vágja le, de a Vitéz utcában dolgozik, ami elég jó helyen van, ha a városközpontban keresel fodrászt :)
    előzmény:
    bogyo31 (7040)
    2009-11-25  14:23
  11. 2009. november 25. 14:327041.

    Sziasztok!

     Nem is tudtam hogy van fórum külön a szegedieknek :)

    Jövök én is néha beszélgetni, ha nem gond!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. november 25. 14:237040.

    Ezek szerint mindenki azt akarja, hogy úgy nézzek ki, mint egy pulikutya?

     

    És ne járjak csinosan? Azt a teremburáját, nincs itt senki se?

     

    Bogi, nagyon szépen nő a nagylegény, remélem nem fogok mellé, ha azt mondom, hogy rád hasonlít. Olyan édi baba.

     

    Andi, nem kell ám annyira tanulniiiiii! 

     

    Mesi, el vagy veszve. Mi van a lovagokkal?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. november 21. 17:267039.

    Sziasztok!

     

    Mi, mármitn apjuk meg én felvettük az oltást. Anyum is. jobb félni mint megijedni...nem akarok beteg lenni.

    előzmény:
    Hustia (7034)
    2009-11-05  10:33
  14. 2009. november 21. 16:537038.

    Sziasztok. Nem vagyok ám elveszve, csak megzuhantam.   Sok minden történik, de nem látom a megoldását, még szerencse, hogy segít a humorérzékem.

     

    Amúgy mi sem oltattunk, elvhűek vagyunk, hihetetlen kíváncsisággal. Annyit mindent hallottam/olvastam a H1N1-ről, hogy töménnyé vált az infoáradat. Lepereg, egyenlőre. Remélem nem kell megbánnunk a döntést.

     

    Ki tud S.O.S fodrászt, aki olcsón megigazítaná a hajam. Az enyém ellenkező irányban van, mint a melóhelyem és nekem hazafele kellene "beugranom". Felsőváros, belváros jöhetne szóba.  Ja, keróval járok és utálok sötétben tekerni, azért kellene most egy kisegítő fodrász. Plíííz.

     

    Puszi mindenkinek, összejöhetnénk egy gyors talira. 

     

    Ja, olcsó, de jó minőségű duri hol van a belvárosban és közelében? Ez is plííííííz!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. november 7. 07:367037.

    Sziasztok!

     

    Bocsanat, hogy bepofatlankodok a topicba! Pedikurre keresek modellt itt Szegeden. Nov. 14-en lenne a gyakorlati oram. Szilagyi keszletet kaptunk. Ha valakinek van kedve es ideje, megtisztelne vele, ha eljonne. Koszonom! Tunde

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. november 6. 12:167036.

    Szia!

     

    Bízom benne, végül is már van egy jelentkező

     

    Az oltásról: nekem beadta tegnap az orvos apum, de ha ő nem erőlteti, én nem kértem volna! Jövő héten repülök, azér gondolta, hogy jól fog jönni, a légkondi veszélyes üzem...

    Amúgy jól vagyok, eddig még semmi nem történt!

    előzmény:
    Hustia (7035)
    2009-11-05  10:35
  17. 2009. november 5. 10:357035.

    Szia Dee!

     

    Remélem találtál társat!

    Én néha elmegyek úszni, a vízben könnyű vagyok.

    előzmény:
    deelyte (7032)
    2009-10-25  11:58
  18. 2009. november 5. 10:337034.

    Szia!

     

    Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

    Én személy szerint nem adatom be sem magamnak, sem a fiamnak.

    előzmény:
    zsoka15 (7033)
    2009-11-04  12:59
  19. 2009. november 4. 12:597033.

    Kedves MIndenki!

     

    Szerintetek beadassam az influenza elleni  injekciót , vagy sem. Nektek mi a véleményetek róla ?  A gyerekeknek Ti beadatnátok e ? Én olyansok jót, és sok rosszat hallotam már róla, hogy komolyan én már félek tőle.

    előzmény:
    deelyte (7032)
    2009-10-25  11:58
  20. 2009. október 25. 11:587032.

    Sziasztok! Azon gondolkoztam, hogy jól jönne valami mozgás-edzés-kikapcsolódás hétköznaponként, eddig túlzásba vittem a munkát a társas kapcsolatok rovására.

     

    Tudtok valami jó ötlettel szolgálni?

    Én jógára, szaunázásra gondoltam pl. Ehhez partner is jól jönne, tehát akinek van kedve csatlkozni, szóljon :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. október 22. 10:317031.

    Hello Csajszikák!

     

    Vizsgaidőszak van... Kell ennél több?

     

    Egyébként minden frankó, vasárnap elmegyünk kicsit őszölni, ha már szünetet adnak a suliban.

     

    Remélem Mindenki jól van!

    Nándi is nő mint a gomba, igaz?Tegyél fel képeket róla, Bogi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. október 18. 14:097030.

    Velem nem történt semmi különös,rokonék kavarják a sz..t szokás szerint,amúgy minden oké

    Járom a természetet és fotózom a gyönyörű fákat meg a borús eget :)

     

    Többiek?:)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. október 17. 21:397029.
    Csajok, hol vagytok? Midnekinek befagyott a hátsója?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. október 13. 11:327028.
    Ilyen pocsék időt..... Beázott 2 ablak alja, szarrá áztam, ugyanis annyira fúj a szél, hogy nem lehetett kinyitni az ernyőt, bunkó volt a buszsofőr, és 14:15-kor vissza kell mennem a suliba, ahol dogaírás angolból... Mikor lesz már péntek?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. október 13. 11:307027.

    Szia!

     

    Köszönjük az infót.

    előzmény:
    zsoka15 (7026)
    2009-10-09  10:50

Címlap

top