Sztárok

Babos Tímeáék nem tudták megvédeni a címüket

A második helyen kiemelt magyar–francia páros vereséget szenvedett az Australian Open döntőjében.

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic címvédő kettőse kikapott az ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyének pénteki döntőjében. A ausztrál Samantha Stosur és a kínai Csang Suaj 6:3, 6:4 arányban győzött ellenük.

A második helyen kiemelt magyar–francia duó 3:1-re elhúzott, ám ezután kétszer is elvesztette az adogatását, ami 50 perc alatt az első szettbe került.

Babos Tímea (j) és a francia Kristina Mladenovic az ausztrál Samantha Stosur és a kínai Csang Suaj elleni játszma közben a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyének döntőjében 2019. január 25-én (MTI/AP/Mark Schiefelbein)

A folytatásban 3:3-ig fej fej mellett haladt a két duó, ekkor Mladenovic elvesztette a szerváját, és ez elégnek bizonyult az ellenfélnek a győzelemhez. A mérkőzés 1 óra 35 percig tartott.

A 25 éves, 2017-ben WTA-világbajnok Babos ötödik felnőtt Grand Slam-döntőjében negyedszer maradt alul.

Vegyél részt a kutatásunkban!

A kérdőív kitöltése anonim, és az internetezési szokásokat mérjük fel benne. A részletekért kattints!

KITÖLTÖM

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top

Szeretnél értesítést kapni?

Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.

A hét legizgalmasabb cikkei!
Friss sztárhírek itthonról és külföldről
Tudd meg, mit mond a horoszkópod!
Regisztráció

Elfelejtett jelszavad helyett könnyen tudsz új jelszót megadni, ehhez az alábbi lépéseket kell csak követned:

1. Add meg az alábbi beviteli mezőben az e-mail címed vagy felhasználóneved
  2. A hozzád tartozó címre kiküldünk egy levelet a jelszócseréhez. Ellenőrizd a SPAM mappádat is, ha nem látod pár percen belül a levelet a beérkezettek között.
  3. A levélben kapott linket 24 órán belül lekattintva eljutsz egy felületre, ahol megadhatod az új jelszavad