nlc.hu
Sztárok

Ennyi keresett Milák Kristóf a vizes vb-n

Kiderült, mennyit keresett Milák Kristóf a budapesti vizes vb-n

Sikeres volt a vizes vb-n, de egy percig sem pihen: hamarosan jön az Európa-bajnokság.

Milák Kristóf ott folytatta, ahol abbahagyta: két érmet is nyert a budapesti vizes világbajnokságon. Először 200 méter pillangón lett aranyérmes, ráadásul világcsúcsot úszott, másodszor pedig a szám 100 méteres versenye után állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

Milák Kristóf

Fotó: Getty Images

De lássuk, hogy néz ki ez számokban: a Ripost kiszámolta, hogy mennyi pénzt keresett a szuper eredményekkel a világklasszis úszó. A lap szerint mindössze pár nap alatt

35 millió forintot kaszált Milák Kristóf.

A sportoló egyébként nem áll le, hiszen hamarosan kezdődik az Európa-bajnokság, ahol szintén versenyez majd. „Közeleg az Európa-bajnokság, fel kell készülni arra is. Az biztos, hogy a két kedvenc számomat, a 100 és a 200 pillangót megtartom, de ezenkívül keresek még új kihívásokat. Most már megtehetem” – mondta az olimpikon.