Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen természetű a cicád?

MacCat
Létrehozva: 2002. október 2. 09:34
Az én két maccsom elég különböző, és az előző cicám is teljesen más volt, mit akiket a TV-ben, pl. a Spektrum cicás műsoraiban látok. Teljesen más! Írjatok, én is megírom majd az én sztorimat.
  1. 2012. szeptember 24. 17:2927051.

    Na mi van már megint.

     

    Senki nem jár erre?. 

     

    Akkor is felteszem arany virágszálam legújabb képét.

     

    Mindenkinek kellemes estét, jó egészséget.

     

    Négylábúaknak sok sok simit.

     

  2. 2012. szeptember 22. 21:1527050.

    Lányok, holnap a kutyival hazamegyek anyukámhoz, majd csütörtökön jövök vissza.

     

    Jó egészséget mindenkinek, cicáknak, gazdiknak egyaránt.

     

    előzmény:
    Daisy48 (27049)
    2012-09-21  11:34
  3. 2012. szeptember 21. 11:3427049.

    Elhiszem hogy dühös vagy én talán egyszer jártam így hogy elszállt a hsz-m.

     

    Örülök hogy Marcika már jobban eszik. Szerintem tovább nem fog fogyni.

     

    Én meg szomorú vagyok mert Fricikém most sem aludt velem, és nagyon hiányzik. Egész éjjel úgy alszom mintha ott lenne és vigyáznom kellene a fordulásoknál nehogy megrúgjam. Remélem ez csak átmeneti, volt már máskor is hogy pár napig nem aludt velem, de aztán mindig visszajött. Csak nehéz egy éjszakát is kibirni nélküle

     

    Én mindig úgy küldöm el a hozzászólásomat hogy nem a küldre nyomok, hanem egyszerre nyomom meg a Ctrl-Enter gombokat. Amikor dolgoztam még akkor is így kellett biztosítani hogy ne szálljon el semmi.

     

    Puszi a családnak és azért az unokák mellett pihenj is valamit. -nek sok sok simit.

    előzmény:
    Sherryl1 (27048)
    2012-09-20  20:10
  4. 2012. szeptember 20. 20:1027048.

    Sziasztok, itt vagyok és dühös vagyok, rengeteget írtam és megint elszállt. Már nincs is kedvem ide az nlcre írni
    Bocsi, de fél órán keresztül írtam és nem tudom visszahozni, ami elszállt, fáradt vagyok, nincs erőm még egyszer nekikezdeni. Múltkor ugyanez volt...


    Marci eszi a szárazat, igaz még nem a renált, de kezdésnek nem rossz. Az étvágya is jobb és a kedve is. Mindennap unokáztam, ma is, úgyhogy még van kis dolgom mielőtt lefeküdnék. 
    Mindenkinek

  5. 2012. szeptember 20. 16:4527047.

    Sziasztok!

     

    Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Két és fél éves a sziámi cicám, Szaffi. Ma én vagyok a rossz gazdi, mert megkapta a szokásos szuriát. De a lényeg, hogy nagyon harap a kis átok. Már kaptam pár tanácsot, mit próbáljak ki, hogy leszokjon róla, de nem igazán vált be semmi. Néha azt hiszem, hogy nem is macskám hanem kutyám van. Amikor eldobod neki a labáját visssza hozza (persze ameddig van kedve játszani). Kérlek segítsetek.  

  6. 2012. szeptember 20. 16:3027046.
    Na most jut eszembe,hogy nem is mondtam a kintiek megleptek.Falták a főtt májat és a húslevesből a húst.Próbaképpen adtam nekik és lőn,megették.Megdícsértem őket,hogy ügyesek.
  7. 2012. szeptember 20. 16:2827045.
    Pamacs amúgy szó szerint földjözvágja a táját Van egy kis bemélyedés a tálka alján ,belekasztja a körmét és puff.Jó hangosan koppan az éjszaka csendjében.Itt még  alégyzümmögést is hallani lehet.
  8. 2012. szeptember 20. 16:2527044.

    Sziasztok!

     

    Nálunk tegnap estétől rendesen esik az eső.Hol jobban,hol kevésbé. Kellett már a fáknak is nagyon,most úgyis inkább csak ők élvezik,a kertben már nincs semmi.Egy kis szőlőn kívül.

     

    Piszok hideg van kint,Zsebiék egyértelműen fáznak. Van hova elbújniuk, a ház mögött van két régi szekrényféle,nincs benne fiók,oda bebújhatnak.Van egy a diófa alatt,a  férj amolyan munkapadnak használja barkácsoláshoz,Milcsi bele is feküdt a minap. Télen majd eltüzeljük ezeket,csak nem fértek be a pincébe már.

     

     

    Daisy!szegény Fricike.Talán ha elbolondítjátok, sikerülhet.Érdekes,mert Pamacsnak meg pont a hátsó körme nem nagy,elkopik rohangálás közben

    Fricikének jó ízlése van,mi is csak a sovány husikát szeretjük

    Néha érdekes dolgokat megesznek és semmi bajuk.

     

    Vettem a DM-ben egy schnurr nevű pasztát,hogy milyen jó lesz Pamacsnak beadni vele a féreghajtót,le se sz..ja.bezzeg a többiek,Zsebi,Cili,Milcsi rá vannak kattanva!Árban még egész tűrhető,Pamacs macskakolbásza is kb ennyibe kerül.Annak mindig kell lennie itthon,mert ha pl. sertéshúst kaszabolok,jön a hiszti és ezzel leszerelem.

     

    Sherryl! Hogy van Marcika?

     

     

     Liza!Csak szeretjük őket

     

    Cicák amúgy egész nap alszanak.Pamacs annyit eszik,mint egy ló.Csak éjjel lemegy két tasakos.Én kicsoszogok a  wc-re 2-4 között akkor teszik ki neki,de fél 6 tájban földhözvágja a tányért,hogy üres

    Kintiek is jól esznek,Cilike meg...haragszom rá. Ő jobb féle szárazat kap,meg néha gourmetet.Ha van akció akkor szoktam venni többet.Néha sonka,májkrém,amúgy ott sertepertél ha bontom a kintiek konzervjét de nem eszi meg ha adok belőle.

     

    MIndenkinek szép napot kívánok

     

     

  9. 2012. szeptember 20. 15:5227043.

    Liza ha kinézel látod gyönyörűen süt a napocska, bezzeg reggel meg délelőtt Én is tudom hogy nagyon kell az eső, és nagyon más mintha apa locsolna. Amit az Elektromosok felástak és amikor készen lettek fűmaggal bevetettek, hiába locsolta apa meg sem mozdult. Most hogy volt már vagy kétszer egy picinyke eső gyönyörűen megindult a fű kikelése és növekedése.

     

    Na elkiabáltam a napot, már megint felhősödik.

     

    A sütőt még nem próbáltam ki, csak kiégettem, de almát már megvettem és holnap vagy szombaton almás pitécskét sütök.

     

    Most megy a mosógépem dugig. Ágyat is húztam.

    A légkondival fűtök egy kicsit, mert a lakás az hideg.

     

    A kölök olyan nyűgös éjjel óta hogy már az agyamra megy. Pedig apa kivitte levegőzni, sétálni, de nagyon hamar bejött. Én meg szellőztettem és az ablakot még nyitva felejtettem, de a közelébe sem ment , pedig azt hittem kiugrik azonnal ahogy szokott. Nem engedi levágni a hátsó körmeit pedig már két helyen is kikaparta a szőrét. Úgy meg nem lehet hogy apa fogja, de rángatja a lábát. Talán majd ha elalszik sikerül legalább a hegyét lecsipkedni. De ahogy hozzáérek a hátsó lábához azonnal elhúzza. Az elsőket szépen hagyja manikűrözni, csak aztán a csipeszt oda kell neki adni hogy játszhasson vele. 

     

    Pusza mindenkinek.

     

    -nak sok sok simit.

    előzmény:
    liza2000 (27042)
    2012-09-20  09:09
  10. 2012. szeptember 20. 09:0927042.

     

    Sziasztok Lányok!

     

    Egy kis kávé ebben a pocsék időben. De ugyanakkor meg nagyon-nagyon kell az eső a földekre. Most legszivesebben visszabújnék az ágyikóba, de délelőtt a kutyival elszaladunk a piacra. Brokkolikrémlevest szeretnék csinálni, a kutyinak meg veszek egy kis húsos csontot.

     

    Cicácskák most el vannak látva csirkenyakkal, meg a múltkor vettem egy másfajta öreg cicáknak való tápot, amit nagy szerencsémre kifejezetten szeretnek.Kopp, kopp, kopp, jó étvágyuk is van, szerintem készülnek a télre és növesztik a pocakukat meg a zsírpárnáikat. Sherryl, cicáid hogy vannak, eszegetnek?

     

    Daisy, kipróbáltad a sütőt?

     

    mindenkinek, vigyázzatok magatokra.

     

    , nekik meg sok-sok simi.

    előzmény:
    Daisy48 (27041)
    2012-09-19  10:53
  11. 2012. szeptember 19. 10:5327041.

    Sziasztok Lánykák.

     

    Most ment el a szakszervíztől a szerelő és bekötötte a tűzhelyemet. 

    Délután már főzök is holnapra. Holnap apa megy vérvételre a pajzsmirigyhez, aztán megy az önkormányzathoz intézni a jogsiját mert az is mindjárt lejár. Már az orvosit az elintézte. Lehet hogy én is vele megyek, napok óta nem mozdultunk ki. 

     

    Tegnap olyan agyon ütött voltam hogy nagyon korán lefeküdtem /biztos érzem a frontot/ a gyerekem is jött már fél 9-kor aludni a lábamhoz. Időnként felébredtem pár percre, de aztán megint visszaaludtam. Frici még este kiment az ablakba levegőzni, de nem tudom mikor jött újra aludni. Hajnalban is apa volt kint vele ami nagy szó hogy felébredt hogy a kölök ugrált és nyekergett. 

     

    Remélem mindenki jól van. Vigyázzatok magatokra és a családra, beleértve négylábúakat is.  

  12. 2012. szeptember 18. 17:2827040.

    Sherryl, nekem a konzerveknél a szaft a minden, ezért amikor pisi gond volt, és úgy érzetem keveset pisil Jasmin picit felvizeztem, bár megkaptam azt mondták, hogy ez olyan,mintha a bablevest hígítanám :) Étvágy javításra Béres csepp, vagy vetriDMG, illetve Calo-Pet paszta. Nehéz a válogatós cicákkal. Bercikének Bérest adtam egyből a cseppentőtől, nem hígítva az utolsó időben jó volt. Fiatalabb korában amikor műtötték vagy valami baja volt a Calo Pet is bejött, ez akkor amikor nincs nagyon ereje enni. Nekem olyan fura, hogy enné, de kiesik a szájából a száraz, ez gyullad, érzékeny szájnál, fogínynél van. Próbáld meg a konzervet felhígítani beletenni kicsi szárazat. Vagy szárazat húslevessel leönteni. Hozzá teszem volt olyan amikor magától nem, de kézből megette a gyógytápot Bercuskám édesem. Olyan nehéz amikor az ember mindent próbál, de igazából semmi sem akar bejönni...volt idő amikor a próbálkozásaimból más cicája hízott az enyém meg fogyott... kitartás Sherryl!!!

    Gardróbra irigykedek:) Én egy pici lakásba lakom...a konyhám kisebb a gardróbnál.

     

    Liza, osztom, nehéz mindenkinek. Szerencsére van munkám, ha nem lenne nem is tudom mit csinálnék egyedül, kb éhen halnék.

    Akinek van munkája csak les a sok átszervezés és "fejcserés támadás", "lapok újra osztása" helyzeteknél és remeg, hogy csak maradjak meg. Mert ma nem számít semmi, egy pillanat alatt vége lehet mindennek...mások pedig dagadnak a pénztől, csak tudnám hogy, látom itt az építkezésen, hogy kilóra veszi meg a hivatalokat a vállalkozó...eszméletlen, aztán kínai strand papucsba, sisak nélkül melóznak az emberei, és persze következmények nélkül.Gondolom előbb tudja mikor jön az ellenőr, mint maga az ellenőr.

     

    Daisy, jó sütögetést majd. Ősztől iszonyat sok munka van bent, a karácsonykor is úgy esek be, talán a két ünnep közti 2 nap sikerül eljönni szabira, az jó lenne. Talán akkor én is kicsit konyhatündéreskednék, bár nekem egy régebbi sütőm van, a vásárlásnál az opció a méret volt:(

     

    Mai extra Bercilla volt. Ideült a géphez, az asztalnak betolós klaviatúra tartója van, ez a kishülye pedig benyúlkált kapirgálta(tépte is erővel) a billentyűket, nem tudom mit akart, szegény anyukáját emlegettem, meg hogy szét lesz szedve a füle, ha elrontja a gépemet...hát nem értette mi a bajom amikor ez tök jó játék, már vártam, hogy egy billentyűt is feszeget azzal az ügyes lila topijával, de akkor tényleg haraptam volna... ez a "lila béla" mindig kitalál valami hülyeséget, nagyon furmányos egy macska, nem is értem honnan szedi az ötleteit.

     

    Jól itt ragadtam, most már megyek, szép estét Lányok!

     

     

     

     

     

  13. 2012. szeptember 18. 08:4027039.

     

    Sziasztok Lányok!

     

    Hát nagyon elkeserítő ez az egész munkapiac-helyzet Nem irígylem most sem a fiatalokat, sem a középkorúakat, sem a nyugdíjasokat, tulajdonképpen mondhatjuk, hogy mindenki jó sz@r helyzetben van. Egyesek meg gennyesre keresik magukat Na, mérgelődés befejezve.

     

    Daisy, nekem is légkeveréses sütőm van, én is szoktam két tepsi sütit is sütni egyszerre.

     

    Sherryl, milyen jó, hogy Marcika ilyen szépen rendbejött, Ez a nem evés kicsit aggasztó, borzasztó, amikor mindent próbálsz neki adni, és semmi nem kell. Teljesen ki voltam készülve a tehetetlenségtől, amikor Barbika csinálta ez. Nálunk rendbejöttek a dolgok, majd csak Marcikának is megjön az étvágya.

     

    Rozika, cicusoknak nagy szerencséje van ám veletek, ugye tudod?

     

    Sok puszi mindenkinek, simi a cicácskáknak, megyek gyorsan , aztán ügyeket intézek, délután meg megyünk kutyakozmihoz megszépülni.

     

    előzmény:
    Daisy48 (27038)
    2012-09-18  05:45
  14. 2012. szeptember 18. 05:4527038.

    Tegnap mi is vettünk vacsorára karajt, én megettem egy egy vékony szeletet a zsemlékhez, annyit Frici is megevett csak úgy magában még a vacsorája után.

    De nagyon válogatós, ha tarját veszünk csak azt a részét eszi meg amin egy csepp zsír sincs. Szét kell neki szedni falatokra és kézből etetni. Kenőmájast egy falatot lenyalogat az ujjamról aztán kész. Viszont apa valamelyik nap paradicsomos szardíniát evett, egyet hagyott a dobozban hogy majd Fricinek adja és még mielőtt oda adhatta volna a kölök kiszolgálta magát a munkalapra felugrott és megette a dobozból és kinyalta az összes paradicsomos olajat is.

    Én biztos a seggére vertem volna mert tudja hogy nem mehet fel és azelőtt soha nem nyalt volna bele semmibe, de úgylátszik ahogy öregszik jobban oda kell figyelni. Apa meg jött be és büszkén mesélte mit csinált a kölök Aztán gondoltam biztos elkapja a szapora az olajtól, de nem volt semmi baja.

     

    Most három hétig kapta a Béres cseppeket, lehet hogy az is segített az étvágyán, de úgy nézem fel is szedett pár dkg-ot, mintha a a háta kicsit szélesebb lenne. Valamelyik nap lemérem magunkat.

     

    Remélem tényleg jó lesz az új tűzhely, a miénket átvittük anyámnak, az övé meg megy az új szállitásakor el. Még tul képpen annak sincs nagy baja, szerintem ki kellene fújni a szelepeket, mert elég kicsi lánggal égett már, de más baja nincs.

     

    Piszok világ van, akivel lehet mindenkivel kiszúrnak, és nem szaporodik a munkahelyek száma sem. Hiába kezd egy egy új üzem, ha közben meg hármat zárnak be. Felhívom ma az unokahuigomat is ő is megfellebbezte a bizottság döntését, azóta nem tudom történt-e valami. Most olyan munkahelye van ahol csökkent munkaképességűeket foglalkoztatnak, de ha elveszik tőle is a százalékot akkor azt is elveszti. A lánya is két diplomával örült hogy könyvelőnek felvették, majdnem egy évig volt munkanélküli. A minimál bérnél alig kap valamivel többet.

     

    Vigyázzatok magatokra.

     

    -nak sok simi.

     

     

    előzmény:
    Sherryl1 (27037)
    2012-09-17  19:49
  15. 2012. szeptember 17. 19:4927037.
    Szia! Igen, hála az égnek, rendben van, de a diéta és ha nem diétázik akkor az nagyon rossz lesz
    Most mindentől elfordult, de apa vett neki egy kis jófajta gépsonkát, mert múltkor nagyon oda volt érte, na azt tömte, úgyhogy beleszórtam a konzervbe, onnan szépen kivadászta, közben azért evett egy kis konzervet is, remélem így a cseppek is bekerültek.Szárazból semmi mást nem kért, csak a RC urinaryt, de mostmár azt sem, spricceltem vízzel is, de nem kérte.

    A légkeveréses sütőt biztosan nagyon szeretni fogod, nekem is az van és akár 3 tepsi sütit is süthetek egyszerre.Jól jön az ünnepek előtt is! A mosogatógépem kész, holnap hoznák, de nekem pont akkorra időpontom van, megyek rákszűrésre, úgyhogy csütörtökön hozzák vissza. Szerdán meg megyek a bíróságra, kihirdetik, amit már úgy is tudok, 39%-ot kaptam, ezzel semmire nem megyek és nem lehet tovább fellebbezni sem, legalábbis itt a nyufignál ezt mondták.
    előzmény:
    Daisy48 (27036)
    2012-09-17  19:05
  16. 2012. szeptember 17. 19:0527036.

    Sherryl nagyon örülök hogy Marcika ilyen jól van, és az eredményei elég jók.

     

    A szárazra nincs különösebb ötletem /talán elszokott tőle/ próbáld meg hogy kicsit benedvesíted neki hátha úgy lemegy.

     

    Frici most nagyon zabálja az ONE urinarit, és annyit iszik rá hogy egy ló megirigyelhetné. mondtam apának hogy nem kapja tisztán hanem keverve adom neki más száraz ONE-val, mert a szekrény tele van a kajákkal, és nem biztos hogy most meg jó ez a sok víz. De ami nem tetszik neki a száraz keverékből, azt egyszerűen kiköpiPersze azért ha lassan is de néha sikerül lenyelnie a másik fajtákból is

    Nem engedi a hátsó körmeit levágni, és most is a szeme mellett kitépte a szőrt ahogy vakarózott. 

     

    Nekünk holnap hozzák az új gáztűzhelyet, már alig várom hogy kipróbáljam a sütőjét is, idáig csak gáz volt, ez most villanysütős, légkeveréses. Remélem jobb lesz mint a régi. Szerdán jönnek majd bekötni.

     

    Puszi a családnak, picurkáknak, cicáknak is.

    előzmény:
    Sherryl1 (27034)
    2012-09-17  17:56
  17. 2012. szeptember 17. 18:5427035.

    Sziasztok!

     

    Bercica!Felénk is hűs az éjszaka,már  a nappalok se olyan melegek.De ma is kellemesen sütött a nap.bezzeg szombaton mikor csináltuk volna a tetőt,esett az eső

    Pamacsom is tart esti és reggeli edzést

     

    Kintiek talán kicsit fáznak,mert Zsebi bevackolta magát egy régi fiókba,amin a baracmagokat szárítottam a ház mögött.Reggel ahogy feljön a nap ott sütkéreznek a diófa alatt,pont rálátok a konyhából.Őket nézem míg iszom a kávém.

    Ha bejönnek  fagyok,mennek a jó meleg pincébe. Milcsike lemegy ősszel és tavaszig ki se dugja az orrát.Tavaly is csak némi noszogatás árán tudtuk kitoloncolni a levegőre.

     

    Daisy!Kaptatok szőnyeget?

     

     Sherryl!Írtam Neked a face-n.

    Szupi lehet az a gardrób szekrény!

     

    Mindenkinek sok

     

     

  18. 2012. szeptember 17. 17:5627034.
    Sziasztok! Voltunk Marcival kontrollon. Megvan a szövettan, laphámrák...ennek viszont örülni kell, mert nem az ami volt...ez a műtéttel teljesen eltüntethető és nem csinál áttétet. Volt vérvétel is, kicsit el kellett bódítani, mert nem viselte jól, utána kapott egy kis oxigént, az eredmény teljsen jó, "csak" a vesefunkció magas, viszont nem nőtt az érték, ez azért jó, hiszen csak a tőzegáfonyát kapja rá, diéta semmi, mert nem eszi a diétás kaját. A tüdő rtg teljesen jó! A szája egészséges, ezért nem tudjuk miért potyog ki a szájából a száraz.., (ötletek???) pedig lelkesen ette volna... Megint fogyott 50dkg-ot (8,30), ez kicsit aggasztott, de azt mondta a doki nem baj. 2 hónap múlva kontroll. Azt mondta így nem sok jót mondhat, ha nem diétázik....ok, de ha nem eszik meg semmi mást csak a Gourmetet, abból is max 1,2-2 kis konzervet, akkor mit csináljak? Ma megint vettünk neki két félét a rendelőben, kibontottam az egyiket (890.- ft volt) nem kellett neki, még jó, hogy Mirci megeszi...Már nem tudom mit adjak neki, megvennék bármit, de nem kell neki. Ha elkezdene jobban enni, akkor próbálkoznék megint a vesevédő porral, de így kikerüli még a Gourmetet is...Ez van.
    Nagyon fáradt vagyok, a gardrobot polcoztuk át, mert mióta ideköltöztünk (21 éve...) még nem jutottunk el idáig , hogy mi volt itt...kirakodóvásár...sajnos a tapétázás kimaradt, ezért nem olyan szép, mint amilyet szerettünk volna, de mindegy, most nahyon szuper, mindennek megvan a helye és külömben is, nem lehet minden tökéletes.
    Mindenkinek a négylábúaknak rengeteg simi is!
  19. 2012. szeptember 16. 12:2927033.

    Szép vasárnapot mindenkinek.

     

    Gazdiknak, cicáknak és sok sok simi.

  20. 2012. szeptember 13. 17:3627032.

    Sziasztok Kislányok.

     

    Rozikám cicókád már jó helyen van, ott már nem esik baja

     

    Tegnap szaladgáltunk tűzhely és futószőnyeg után. Tűzhelyet vettünk, majd kedden hozzák és szerdán bekötik. Ami meg most van az megy anyukámhoz, mert ennek sincs még semmi baja, viszont az ö gáztűzhelye már elég ramaty.

    Ma meg az esőben mentünk a város másik végébe futószőnyegért, mert itt a környéken és budaőrsön sem kaptunk olyat aminek a mérete jó lett volna.

     

    Bocsi kislányok mennem kell.

     

    Mindenkinek jó pihenést, és takarózzatok be ma rendesen mert igen hüsi van.

     

    Négylábúaknak sok simit. 

  21. 2012. szeptember 13. 17:0527031.

    Sziasztok Lányok!

     

    Hát ma hideg van, ezt a cicusok is érezették, biztos volt bemelegítő futás, mert a selyem párnák le voltak verve amikor haza értem. Szerencsére haza hozott ez egyik kollégám, így nem fagytam meg. Kinti cicák nem kéredzkednek be?

     

    Ezért reménykedem, hogy igazat jósoltak és jó idő lesz hétvégén, kirándulni megyünk vasárnap, már várom.

    Tudjátok a cicák miatt soha nem utazunk el, csak egy napos kiábrándulásokra megyünk, jó tartalmasak szoktak lenni. Oly annyira, hogy "úgy kidöglök", hogy másnak alig tudok valamit csinálni:) hétfőre szabit is vettem ki, mert képtelen lennék bemenni. Ez van, már nem 18 éves az ember:)


    Na megyek kicsit itthoni munkát is cisnálni, bár semmi kedvem, most olyan bevackolódós idő van...szerintem hamar ágyba kerülök és remélem jönnek a dorombok egymás után és tiszteletüket teszik "anyjuknál".

     

    Üdv két lábúnak négy lábúnak egyaránt!

     

     

     

  22. 2012. szeptember 13. 13:4127030.

    Köszönöm az együttérzést

     

    Remélem nem olyan baja volt amit elkaphattak a többiek.Pedig egészségesnek tűnt.Ő már Timikével játszik.Majd egy napon találkozunk!

    előzmény:
    Sherryl1 (27029)
    2012-09-12  20:57
  23. 2012. szeptember 12. 20:5727029.
    Jaj, Csutkám, annyira sajnálom Nagyon reménykedtem, hogy befogadta valaki. Lehet, hogy valami mérget evett...ki tudja már...Nyugodjon békében
    Tegnap írtam egy hosszút, mindenkinek írtam bene és elszállt, annyira mérges lettem, hogy nem írtam újból, bocsi...
    Mindenkinek és rengeteg simi a négylábúaknak.
    előzmény:
    csutirozi (27028)
    2012-09-12  19:54
  24. 2012. szeptember 12. 19:5427028.

    Sziasztok!

     

    Liza,Bercica,Daisy!köszönöm az együttérzést

    Csak az vígasztal,hogy remélem boldog volt  a rövidke idő alatt amit velünk töltött.Megvolt mindene,szerettük.Olyan kis fiatalka volt

    Nyugodjék békében

     

    Daisy!Jó pihenést

     

    Mindenkinek

     

     

     

     

  25. 2012. szeptember 12. 19:4127027.

    Rozikám nagyon nagyon sajnálom szegénykét. Lehet hogy olyan betegsége volt amiből nem volt kiút. Nagyon jó lett volna ha egy normális gazdi vitte volna el és jó helye lenne.

    Amig élt Ti mindent megtettetek befogadtátok, etetted, felhizlaltad. 

     

    Bocsi kislányok hogy máshoz nem szólok, de megyek és eldőlök, fárasztó napom volt ma nagyon.

     

    Négylábúaknak sok sok simit

    előzmény:
    csutirozi (27022)
    2012-09-12  10:32
8 9 10 11 12

Címlap

top