

galéria
Megnézem
Összes kép (10)
galéria

A legjobb hidratáló krémek
A legjobb hidratáló krémek

1/10
Egyszerűen megfogalmazva a hidratáló úgy működik, hogy olajos réteg képzésével megakadályozza a víz elpárolgását a bőrből. A Balea krémjén az áll, hogy két órával a felvitel után a bőr nedvességtartalma 77%-al magasabb, mint a felvitel előtt.

2/10
A hidratálókat a bőr vízhiányának a pótlására használjuk, ezért nem szükséges, hogy zsírosak legyenek, de a Dove hidratálója például az. A kék tégelyes Niveára hasonlít, mely minden hidratálók legrégebbike.

3/10
A Hydra Complete nagyon kellemes állagú, szintén kicsit zsírosabb krém, nagyon szép dobozban és nagyon kellemes illattal. Az ára viszont elrettentő lehet, tudva, hogy minden hidratáló krém mintegy 90%-ban azonos hatásmechanizmusú összetevőket tartalmaz: vizet és valamilyen fajta olajat. ( A szerző apja krémtesztelő vegyész)

4/10
Az Eucerin a legérzékenyebb bőrre is jó, mert semmilyen irritáló anyagot nem tartalmaz. Aki hajlamos a kipirosodásra, annak fontos, hogy illatmentes krémet használjon: ez az.

5/10
A Garnier Nutritionistje, mint a márka minden terméke, azzal hirdeti magát, hogy csak természetes anyagokat tartalmaz. Viszont a természetes anyagok is irritálhatják a bőrt, úgyhogy ezt az egyébként klassz krémet sem ajánlanánk érzékeny bőrre.

6/10
Ilcsi tudja, mi a tuti, legalábbis a csomagolást leszámítva, az pedig ugye nem igazán számít. Aloé és gingko is van benne.

7/10
A L'Oréal Triple Active a márka alaphidratálója, és ezt a funkcióját nagyon jól teljesíti. Nem engedi kiszáradni a bőrt, pláne az éjszakai verziója. A nappali hidratálók mindig tartalmaznak fényvédőt, de az érzékeny bőrt ezek is irritálhatják; éjszakára ezeket semmiképpen se használjuk.

8/10
Ha nincs különösebb kívánságunk, azt leszámítva, hogy ne húzódjon a bőrünk és ne öregedjünk a kelleténél hamarabb, akkor a Nivea regeneráló krémje a tuti választás. És még Nivea-illata is van.

9/10
Az Aqualia Thermal kellemesebb csomagolású és állagú, mint mondjuk a Nivea, de a hatása nagyjából ugyanaz.

10/10
Egy harminc milliliteres tégely harmincezer forintba kerül, így igazán nem mondható olcsónak. Az előállítási költsége viszont 1500 forint tégelyenként. Azért nyilván jó.









